Як розрахувати місячний день народження
Заведіть дату дня народження:
РІК:   МІСЯЦЬ:    День:    Година:

Формула розрахунку місячного дня народження:
N=(L*11)-14+D+M

де:
N - число місячного дня народження;
L - місячний рік народження, або місячне число року;
D - день народження;
M - місяць нвродження.

Місячний рік народження (місячне число року) знаходимо за формулою:
L= Y - (2013-19n)
де:
Y - рік народження людини;
(2013-19n) - перший рік місячного циклу, який повторюється кожні 19 років
(має бути менше, ніж рік народження людини), тут n - повне число місячних циклів після народження.
Місячне число року варіюється в діапазоні від 1 до 19.

Щоб отримати місячний день народження, від отриманого числа слід відняти кількість днів повних місячних місяців, рівних 29.5 днів стільки разів, скільки потрібно, щоб у результаті вийшло число менше «30».
Ваша місячна характеристика:
Характеристика місячного дня народження:
Місячні
дні
Народжені цього місячного дня:
Як правило, доживають до глибокої старості, особливо, якщо в їхньому індивідуальному гороскопі відсутній поганий вплив шкідливої планети: Марса, Сатурна, Урана, Плутона, іноді Нептуна.
Вони все життя трохи діти: по-дитячому завжди чогось чекають, мріють. Діяти починають дуже енергійно та яскраво. Здатні здійснити подвиг.
Зростатимуть благополучно.
Мають сильну фізичну складову. Вони не потребують якоїсь особливої дієти. Рідко бувають повними. Мають життєвий розум. Прив'язуються до близьких та майна. У "хорошу" бік це розвивається у відданість та господарність. У "погану" може перерости в жадібність та загарбництво.
За відсутності сильних позитивних аспектів, особливо з боку сильних та щасливих планет, особливо Юпітера та Венери, довго не проживуть.
Можуть стати хорошими спортсменами, військовими і досягти успіху в будь-якій області, де потрібен натиск і рішучість.
Можуть вирости великими егоїстами чи навіть стати злочинцями. Батьки повинні будуть докласти всі свої сили та вміння, щоб спрямувати їх на правильний шлях.
Є носіями якоїсь космічної таємниці: змалку не зовсім зрозумілі оточуючим. Як, втім, і самим собі. Але якщо їм вдається розгадати внутрішню загадку, вони стають дивовижними людьми.
Народжуються люди, які трансформують їжу у фізичну та астральну енергію. Можуть народитись богатирі, святі, але без серйозної допомоги з боку недовговічні. Частково їм може допомогти гарна конфігурація у гороскопі народження із сильним Юпітером, Венерою чи Сонцем.
Відмінна риса людей цього дня - метушливість, вони не гладшають. Їм не можна їсти квашену капусту, солоні огірки, вони повинні уникати продуктів, що містять зародки гниття.
Проживуть довге та плідне життя, залишивши після себе відчутний слід.
Народжені цього дня - провідники, трансформатори космічної енергії.
Мають багатий внутрішній світ. Фантазери та мрійники. Вони дуже не люблять тиску. У взаєминах цінують свободу.
Матимуть міцне здоров'я.
Це люди "флюгери", поверхневі та невгамовні збирачі пліток. Виростають або хорошими ораторами, громадськими діячами... або пліткарями та дуже поверховими людьми.
Дитині, яка народилася цього дня, не судилася зовнішня краса, тому привертати увагу начальства, навколишнього світу та громадськості вона зможе лише своїм розумом та знаннями, а також старанною працею, сумлінністю та доброзичливістю.
Ці люди часто дуже оригінальні. Бувають чудовими артистами. Мають здатність "перероджуватися".
Проживуть довге та плідне життя. Нерідко вони бувають нещасними: їм потрібно постійно чиститись, позбавлятися шлаків як фізичних, так і астральних. Бувають слабкими здоров'ям, але якщо вони сприйматимуть це як виклик. Якщо боротимуться за внутрішню та зовнішню чистоту, то їхні проблеми стануть новою сходинкою у розвитку.
Знаходять собі все нові джерела енергії, багато хто звертається до них за допомогою як до джерела сил. Часто мають тісний зв'язок із предками. Отримують від них силу та повертають їхні борги. Дуже полюблять поїздки та туристичні походи, відрядження та подорожі.
Ті з них, хто йде нижчим шляхом, - корисливі, поверхневі, часто страждають на ракові пухлини, чоловіки - захворювання передміхурової залози.
Будуть наділені добрими розумовими здібностями, проживуть щасливе, плідне життя та доживуть до глибокої старості. Вони дуже сильні, талановиті, дотепні, практично непередбачувані.
Цього місячного дня народжуються милостиві, часто дуже добрі люди. На їхню частку може випасти чимало страждань. Але так само їм дано сили пройти через них. Згодом можуть кульгати або через вроджену фізичну нестачу, або внаслідок нещасного випадку, або через перенесену хворобу.
Дуже добрі учні. Часто мають незвичайні здібності. Можуть дожити до глибокої старості, якщо не помруть у дитячі та юні роки.
Як правило, доля їм опікуватиметься. Вони мають покликання. Їх характерні туга за авторитетом, пристосованість, здатність маскуватися, розум і хитрість, вміння захопити у себе. Вони готові на подвиг, внутрішньо чисті, скоріше стерильні, дуже гидливі.
Часто бувають надто закоханими, через що можуть сильно постраждати як морально, так і матеріально. Піддаються всім астральним і тілесним спокусам. Часто дуже талановиті. Їм показані будь-які види аскези.
Матимуть міцне здоров'я та проживуть довге плідне життя. Вони люблять білий колір та чистоту, схильні до блакитного та сріблястого. Вони не засуджують інших. Їх символ - "драбина на небо", що означає важкий шлях сходження. На першому ступені свого духовного просування вони нічого не чують, на другому і третьому приходить розуміння мови рослин та тварин. У них сильна уява. Вони незлобиві фантазери. Дуже люблять природу. За своє життя багато що встигають і користуються заслуженою повагою.
Будуть щасливими та квітучими. Вони потребують своєї "половини". У них велика потреба в істинному чоловікові чи коханці - джерелі енергії парної полярності, інакше вони будуть жалюгідними і слабкими в житті. Якщо знаходять, то стають дуже мудрими та сильними людьми.
Індивідууми, що йдуть високою дорогою - тип чистого дзеркала, на них може програватися містерія Ханумана, чиє завдання - служіння високій ідеї. Це особи, що створюють, здатні на самопожертву, на подвиг, при цьому можуть залишатися скромними і непомітними цілителі. Будуть працелюбними та працездатними. Згодом на них чекає заможність, навіть багатство.
Народжені в цей день з талантом актора (частіше за комедійного) бачать світ перевернутим і все доводять до абсурду. Це люди без стрижня, які можуть уявити себе вінцем творіння - і тоді їхній шлях буде жалюгідний і низький: вони можуть дійти до повної руйнації та цинізму. Нерідко вони заплутуються у своїх ілюзіях і починають не шкодувати ні правого, ні винного. Їм потрібно боротися з егоїзмом.
Зростають нормально та благополучно.
На нижчому рівні народжуються люди підступні, хитруни, підлабузники, майстерно плетучі свої сіті, або невдахи, або творці-одинаки, не зрозумілі світом. Але якщо вони переможуть пороки і гординю, то знайдуть мудрість і довголіття. На найвищому рівні - це люди з високими моральними якостями, самовіддані, скромні люди, які несуть добро і світло.
Живуть у постійному очікуванні польоту, дуже схильні до астральних подорожей. Найкращі люди цього дня – подвижники, які жертвують собою заради справи. На низькому рівні доля нагороджує злим і непоступливим характером, що народилися цієї доби, з яким батькам доводиться боротися вже з пелюшок. Такі люди стають фальшивими вчителями, диктаторами, але часто це творчі люди. Вони мають тенденцію височіти над оточуючими, як у хорошому, так і в поганому сенсі.
Відрізнятимуться працелюбністю, працездатністю, терпінням, стриманістю, самовладанням. Можуть бути у своєму нижчому варіанті невгамовними гордецями, в сліпому пориві до мети нічого не помічають, "топчуть" інших. У вищому варіанті – це чисті та чесні лицарі, сильні духом, захисники справедливості. Їх відзначає працьовитість та працездатність, терпіння та стриманість.
Будуть обдарованими, чесними та діяльними людьми, проте часто їм властивий деякий цинізм. Проживуть до глибокої старості.
У найвищому прояві - це зберігачі мудрості, традицій, здатні проникати у смисл усіх речей, осягати будь-яку науку. У нижчому - консерватори, відзначені відсутністю динаміки у світогляді, переконані у своїй монополії на істин.
Не відрізнятимуться зовнішньою красою, тому багато в їхньому житті залежатиме від отриманих знань, людської доброти та від їхнього ставлення до навколишнього світу. Для людей цього дня характерні чіпкість, мертва хватка; будь-яка справа доводиться ними до абсолюту. У всьому проявляється зрілість та закінченість.
Найкращі люди, що народилися цього дня - творчі особистості, які мають величезну енергію, правда, часом їм хочеться піти в себе, закритися від людей (зануритися в сплячку). Добрі, з одного боку, і егоїстичні, жадібні, заздрісні з іншого. Як правило, люди цього дня – гурмани.
З дитинства - це мудрі, неквапливі, ніби сонні люди, але здатні перетворюватися; часто бачать пророчі сни. Стануть улюбленцями Фортуни, щастя супроводжуватиме їх до самої смерті.
Будуть щасливі, на них чекають заможність або навіть багатство, якщо переможуть у собі гордість і зарозумілість.
Можуть бути щасливими або дуже м'якотілими і слабохарактерними. Вихованням та зміцненням їхньої волі батькам доведеться займатися з ранніх років.
Вони живуть у стані постійних змін та коливань. Часто це можуть бути мандрівники з вічною жагою до пізнання, волоцюги, містики, фантазери, цілителі.
На найвищому рівні розвитку – це люди, здатні на ідеальне кохання, на нижчому – п'яниці, наркомани. Завдання цих людей - проявити силу волі, щоб "відсіяти" нижчий світ і опанувати космічну свідомість.
Бувають дуже різними.
До кінця життя вони будуть усім забезпечені, хоч і будуть непоправними ледарями. На низькому рівні - вони не здатні розділяти хороше та погане. Їх характерні цинізм, відсутність емоцій, уподобань. На найвищому рівні - це люди "із сонцем у крові", альтруїсти, до яких тягнуться оточуючі. Вони несуть у світ добро і світло. Це люди найвищих моральних якостей. Людям, які народилися цього місячного дня, необхідно працювати зі снами.
Довго не проживуть без допомоги ззовні чи без підтримки добрих аспектів у гороскопі народження з Юпітером чи Венерою. Може мати багато проблем.
Вони все життя з кимось борються. Як правило, довгожителі, але невдахи. Їм можна дати тільки одну пораду: пройти через усі ілюзії та спокуси, набити всілякі шишки та постаратися вийти з випробувань живими та з гідністю.
Можуть мати або фізичні недоліки, або розумові обмеження – їх здоров'ям доведеться займатися довго та серйозно.
Люди цього дня красиві, добрі, мудрі, рано розкривають себе, дотримуються свого ідеалу, однолюби. Обдаровані найвищим космічним коханням, ці люди пройшли все коло втілень. Це одне з їх останніх втілень на цьому рівні - на Землі вони, швидше за все, більше не народяться.
Кожні 12 років день народження припадає на місячний рік його народження, що надає цьому дню народження особливого значення через важливість місячного календаря та зодіаку в китайській культурі. Святкування дня народження за місячним календарем включає обіди в колі сім’ї та великої родини.
ПОЧАТОК
Характеристики місячних днів народжень
 
СПИРИТИЗМ І МЕДІУМИ - головна сторінка
ЛУННЫЙ КАЛЕНДАРЬ
МІСЯЧНИЙ КАЛЕНДАР
МІСТИКА, ЕЗОТЕРИКА, ПАРАНОРМАЛЬНІ ЯВИЩА
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
 
теми | поняття| рід занять | відкриття | твори | винаходи | явища
види творчості | події | біографії | портрети | пошук в энциклопедії
Главное МЕНЮ Энциклопедии
Copyright © 2004 ABC-people.com
Design and conception BeStudio © 2007-2023
 
Як визначити місячний день народження:
За матеріалами: Климишин И.А. Календарь и хронология. — М., "Наука", 1985