ЛУННЫЙ КАЛЕНДАРЬ-ГОРОСКОП - ЛУННЫЕ ДНИ - 25 день

25 місячний день
IV фаза Місяця
від останньої чверті
до Молодика, убутний Місяць

День відпочинкуФаза Луны сегодня

 

День пасивний, внутрішній, споглядальний, період самотності, зосередження, уяви, самопоглиблення, підвищення духовності, розвитку чутливості. Дуже добре провести його в усамітнених роздумах, краще на природі. Добре, якщо є можливість побувати біля води, поплавати. Сходіть у лазню, не напружуйтесь. Прислухайтеся до свого внутрішнього голосу, обміркуйте своє життя та своє сприйняття світу. Будь-який знак у цей день має сприйматися як вказівка.

 
  Сны
ЗНАЧЕНИЕ СНОВ
 
Можуть справдитися, можуть не справдитися. Рідко несуть корисну інформацію, але можуть принести зло, тому після них слід читати молитви або ставити обереги, щоб не принесли поганого життя..
  Новые дела
Начинать дела не следует, однако нужно завершить неоконченное
  Принятие решений
Можно руководствоваться интуицией
  Бизнес
Решение важных вопросов лучше перенести
  Деньги
Можно проводить не очень серьёзные финансовые операции
  Недвижимость
 
Отлично подходит для любых операций
  Торговля
 
Хорош и удачен
  Судебные дела
 
Хорош и удачен
  Наука
Подходит для продолжения научных изысканий
  Искусство
Не влияет на занятия искусством
  Творчество
Подходит для продолжения творчества
  Учеба, экзамены
 
Можно продолжать обучение, но экзамены лучше отложить
  Общение
Плохой день - контролируйте свои эмоции
  Выяснение отношений
 
Очень неподходящий день для споров
  Общение с начальством
Можно обращаться с мелкими вопросами
  Смена места работы
Не желательно
  Путешествия, командировки
 
Хорош и удачен
  Переезд
 
Хорош и удачен
  Отдых
 
Идеально подходит
  Физические нагрузки
Умеренно - рекомендуется отдыхать и экономно тратить энергию
  Домашняя работа
Подходит для небольших домашних дел
  Бракосочетание
Плохой день для заключения браков и помолвок
  Супружеская близость
Девиз - умеренность. Близость должна происходить неспешно, без напряжения обоих партнеров. Очень полезно сегодня делать это в воде. Рекомендуется перед любовными играми выпить немного красного вина.
Людям, страдающим болезнями мочеполовой сферы близость сегодня запрещена, так как это может вызвать обострения болезней.
  Зачатие
Вполне подходящий день.
Тайна рождения зачатых в этот день или непонятные обстоятельства будут играть большую роль. Характерно: защита и покровительство, интуиция и предвидение, медлительность и скрытность. Опасные болезни и мудрость старика. Главное, чтобы формула "Цель оправдывает средства" не стала принципом их жизни.
  Рожденные в этот день
ЛУННЫЙ ДЕНЬ РОЖДЕНИЯ
С детства - это мудрые, неторопливые, даже будто сонные люди, но способные преображаться; часто видят вещие сны. Станут любимцеми Фортуны, счастье будет сопутствовать им до самой смерти.
  Питание
Будет хорошо, если вы ограничите себя в пище, особенно в грубой. Возможно голодание
  Алкоголь
 
Очень нежелателен
  Курение
Противопоказано
  Здоровье
 
Заболевшему угрожает серьезная опасность, если не будет оказана врачебная помощь
  Уязвимая часть тела   Уши - не следует чистить, прокалывать, делать операции
  Лекарства
Противопоказаны
  Уход за волосами
КАЛЕНДАРЬ СТРИЖЕК
Результат стрижки волос в 25-й лунный день по лунному гороскопу: Результатом стрижки в этот день станут проблемы с глазами.
Результат стрижки волос в 25-й лунный день по Тибетскому календарю:
болезнь.
  Символы Черепаха, раковина, урна, два сосуда с живой и мертвой водой
  Камни, сигнатуры Красная яшма, джеспидиг.
Шпаты (обереги), тигровый глаз, соколиный глаз (голубой и синий), кошачий глаз (зеленый), празем, все окаменелости (дерево, уголь, раковина), гелиотроп, розовый мрамор
  Медитации Идеалы возможного в человеке
  Знаки Любой знак в этот день должен восприниматься как указание
  Символом 25 місячного дня є жаба, болото. Жаба, як змія, є уособленням мудрості, але мудрості, яка не приносить жодної користі людині, оскільки вона ховається у хибному обмані своїми власними досягненнями. Це, можна сказати, критичний день. Це пов'язано з голодуванням, помірністю, знанням життя і збентеженням масок. Бажано, щоб у цей день був вихід із традицій Вчителя. Але від активної роботи вам потрібно утриматися, інакше ви можете, особливо в порожній балаканини, перерозподілити багато своєї енергії. Цього місяця ви можете зіткнутися з крадіжкою, грубим матеріалізмом, лицемірством. Якщо ви зустрінете людину з повним відром або сумкою цього дня, це ознака того, що життя йде правильно. І, наприклад, блискавка уві сні чи насправді каже, що у вас є гордість і марнославство. І нічого в цей період не слід робити чи починати.  
 

IV фаза Місяця - убутний Місяць, від останньої чверті до молодика
для всіх днів чверті (23-30 місячні дні)

Розширення: зростання Іньської енергії
Час спадного Місяця, "відливу", призначений для підбиття підсумків і формулювання організаційних висновків минулого етапу Місяця, що росте. У цей момент можна проаналізувати, що вийшло, а що заважає подальшому розвитку, розглянути нові ідеї та попрацювати над ними, підрахувати прибуток та підвести баланс того, що залишилося після припливу.
У цей час властивий спад життєвої енергії, біоритмів, імунітету. Можливі нервово-психічні зміни та порушення циркуляції рідини в організмі. Фізичне навантаження має бути помірним аж до зменшення перед молодиком, більше ходіть, менше сидіть.
Дуже ефективні прохолодні ванни для ніг. Рекомендується прохолодне обливання: спочатку струмінь на ступні ніг, далі нагору до голови.
За 2-3 дні до молодика знижено резерви здоров'я (особливо чоловіків), тому доцільно відмовитися від планових оперативних втручань. Виключіть алкоголь, секс, смажену та м'ясну їжу.

Очисні процедури у цій фазі виходять чудово
чудово вдається розшлаковка через шкіру за допомогою парної;
гарний час для клізмового очищення (як тільки серп Місяця йде за горизонт, через 3-5 годин можна робити очисні клізми), тобто. процедуру виведення краще починати о 22-23 годині;
різноманітні компреси, поставлені локально, питво соків, що відлужують організм, відварів, підстилання під ступні ніг трав (споришу, повиліки) сприяє очищенню цих областей;
23-й день сприяє проведенню голодування, це також день покаяння, прощення інших, посту;
26-й день — це день харчової помірності, непогано сходити в лазню, корисний масаж. Те саме непогано і в 29-й день. Голодування потрібно закінчити у 29-й день.

ХАРЧУВАННЯ
Друга та четверта фази Місяця – найкращі періоди для голодування.
Не перевантажуйте себе значним вживанням рідини та їжі. Особливо забороняється їжа тваринного походження.
На початку є іньська їжа (розширювальна), а після 25-го дняпоміняти на янську (каші, тушковані овочі, олії - мінімум). Для осіб типу «Слиз» - їсти суху їжу, менше вологи. Для осіб типу «Вітер» можна їсти зварені каші, тушковані овочі, хліб із пророслого зерна. Менше є маслянистої, незнайомої їжі, що погано засвоюється. Добре вживати янські продукти в останній третині періоду, корисні різні спеції..
Готуйте себе інтелектуально та емоційно
до оздоровчих процедур у 1-й фазі

 
 
Пояснення до місячного календаря
Продукти — ЯНЬ: пшениця, гречка, рис, пшоно, морква, редиска, ріпа, цибуля ріпчаста, овеча бринза, сир, яблука, полуниця, каштан, кріп, петрушка, хрін, чебрець, шавлія, капуста, хліб грубого помелу.
Продукти — ІНЬ: кукурудза, жито, ячмінь, овес, баклажани, помідори, картопля, стручковий перець, боби, квасоля, огірки, гарбуз, кабачок, зелений горошок, буряк, часник, кефір, всі молочні продукти, ананаси, груша, всі інші фрукти, мед, олії, лавровий лист, чай.

Янська їжа несе організму тепло, роблячи тіло твердішим, насичена гравітаційною енергією і сприяє стисканню організму — це в основному суха, варена їжа, насичена мікроелементами, що утримує воду в організмі, її рекомендується вживати в холодну пору. Надлишок янської їжі в раціоні харчування сприяє напруженості, дратівливості. Лікує іньські захворювання.
Інська їжа насичена електромагнітною енергією і сприяє охолодженню та розширенню організму, робить тіло м'яким і млявим - це в основному свіжа рослинна, рідка їжа, насичена мікроелементами, що виводять воду з організму. Рекомендується вживати у спекотний період. Її надлишок у раціоні харчування породжує втому, сонливість, втрату апетиту, блідість.
 
МІСТИКА, ЕЗОТЕРИКА, ПАРАНОРМАЛЬНІ ЯВИЩА
Головне меню Енциклопедії
СПИРИТИЗМ І МЕДІУМИ - головна сторінка
ЛУННЫЙ КАЛЕНДАРЬ
МІСЯЧНИЙ КАЛЕНДАР
Главное МЕНЮ Энциклопедии
Copyright © 2004 ABC-people.com
Design and conception BeStudio © 2007-2023