МІСЯЧНИЙ КАЛЕНДАР-ГОРОСКОП - МІСЯЧНІ ДНІ - 7й день
 

7 місячний день
Молодик I фаза:
від новолуння до 1-й чверті

Активний й вдалий день
для усіх чесних людей

 

Великий успіх віщується у всьому, що пов'язано з боротьбою за справедливість, і у справах,
у яких дотримуються благородство, великодушність та справедливість
Енергія організму продовжує зростати, її вже достатньо для початку активних дій. Це час " дорослості " організму, коли й уже достатньо, і втома ще відчувається. У цей час розпочаті справи добре вдаються, з'являється віра у свої сили. Це також час великої емоційної сприйнятливості, внаслідок чого люди відчувають потребу в емоційному контакті. У цей час особливо болісно сприймається байдужість та душевний холод.
День молитви та роботи зі словом, зі стихіями, з духами природи. Якщо ви не вмієте працювати зі словом, то краще помовчати. У цей день природа дуже чуйно відгукується на кожне, навіть випадково вимовлене слово. А тому не слід даремно балакати, і взагалі треба бути дуже обережними зі словами - все, сказане вголос, може втілитись у життя. Слід виконувати асани на руках, вчитися говорити, звільняючись від "брудних" слів (слів-паразитів). Не можна брехати. Бажано, щоб у цей день були якісь пригоди.
День турботи про книги та записи.

 
 
  Сновидіння
ЗНАЧЕННЯ СНОВИДІНЬ
Сни дуже часто несуть корисну інформацію, бувають пророчими.
Дуже погано побачити уві сні бойового півня - це знак швидкої катастрофи для людини або її близьких.
  Нові справи
День найкращий тільки для таких починань і справ, які можна швидко закінчити, не відкладаючи на інший день, які можуть затягтися, краще уникати. Добре реалізуються лише ідеї, що виникли напередодні.
  Прийняття рішень
Вирішення важливих питань краще відкласти.
  Бізнес
Можна займатися справами.
  Гроші
Можна проводити не дуже серйозні фінансові операції.
  Нерухомість
Операції з нерухомістю краще перенести на більш сприятливий день.
  Торгівля
Добре купувати речі.
  Судові справи
-
  Наука
Подходящий для продолжения научных изысканий лунный день
  Искусство
Не влияет на занятия искусством
  Творчество
Достаточно хороший день лунного календаря
  Учеба, экзамены
 
Очень хорошо обучаться или сдавать экзамены
  Общение
 
Можно прочувствовать всю прелесть человеческого общения. Есть возможность получить поддержку со стороны других людей - как близких родственников, так и новых знакомых.
  Выяснение отношений
Якщо є можливість, перенесіть з'ясування стосунків на інший день. Слід особливо уважно та відповідально ставитися до своїх слів.
  Общение с начальством
 
В этот день неплохо иметь дело с начальством и высокопоставленными государственными чиновниками: все проблемы могут разрешиться благополучно.
  Смена места работы
Лучше перенести смену места работы на другой лунный день
  Путешествия, командировки
Можно совершать небольшие путешествия, крупные лучше отложить.
  Переезд
-
  Отдых
Подходящий для отдыха день луны
  Физические нагрузки
Хорошо подходит для физических нагрузок
  Домашняя работа
Хорош для домашних дел
  Бракосочетание
Хорошо вступать в брак
  Супружеская близость

Девиз дня - романтика: свечи, комплименты, цветы, продолжительная любовная прелюдия, любовные игры, ласковые слова, чтение стихов - всё это хороший катализатор для улучшения вашей энергетики.

  Зачатие
Вполне подходит для зачатия.
Зачатое дитя будет поборником справедливости, врачом, оратором, учёным, активным и здоровым человеком, если не будет лгать. Характерны: путешествия и яркая жизнь, но опасности в дороге. Лучше, если ваша Любовь пройдёт в молчании.
  Народженні в цей день
МІСЯЧНИЙ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ
Вони матимуть міцне здоров'я.
Це люди "флюгери", поверхневі та невгамовні збирачі пліток. Виростають або хорошими ораторами, громадськими діячами, або пліткарями та дуже поверховими людьми.
  Харчування
 
Можна влаштувати невелике гуляння,
але можна і поголодати, очистити як душу, а й тіло.
  Алкоголь
Помірно
  Куріння
-
  Здоровье
 
Болезни этого дня легко излечимы.
Нужно обратить внимание на легкие, так как в этот день можно легко простудиться.
День удачен для всякого рода хирургических вмешательств.
В эту фазу луны можно приступать к очистительным мероприятиям. Это наиболее подходящее время для очистки печени и других внутренних органов. Процедуры общего очищения организма хороши при хронической усталости и ослаблении иммунитета.
День неблагоприятен для удаления зубов.
  Уязвимая часть тела   Легкие
  Лекарства
Хорошо готовить лекарственные препараты
  Уход за волосами
КАЛЕНДАРЬ СТРИЖЕК
Результат стрижки волос в 7-й лунный день по лунному гороскопу: Категорически противопоказана стрижка, поскольку ее последствиями могут быть не только серьезные конфликты на работе с начальством и коллегами, но и дома, и с любимым человеком. Возможно значительное снижение иммунитета и появление различных заболеваний.
Результат стрижки волос в 7-й лунный день по Тибетскому календарю:
судебный процесс, иск, тяжба, судебное дело.
  Символы Петух, магический жезл, роза ветров, флюгер.
Это день авестийского божества - боевого петуха Сраоши (Сроши), выполняющего функции Михаила Архангела.
  Камни, сигнатуры Сапфир, гелиотроп, коралл
  Медитации Дыхание
  Знаки Нельзя есть куриное мясо и яйца, бить посуду, рвать бумагу, книги, письма
  Символи цього місячного дня - чарівний стрижень, вітряна троянда, флюгер, а також півень із голосом, що розсіює темряву. Посвячений цим місячним дням Сраоша – авестанське божество. Це день словесної магії, молитви, пригод та серйозної провокації. Бажано спілкуватися із духами елементів. У цей час забороняється рвати папір, витягувати зуби, їсти яйця і курку, брехню, пліткувати і бити посуд. У цей час можна позбутися паразитичних слів. Якщо того дня ти. Перша половина місячного дня буде сприятливою, це дозволить реалізувати ваші плани та ідеї, задумані напередодні. Збільшується здатність до заповнення справ, з'являються нові партнери та покровителі, родичі відчуватимуть підтримку та довіру інших. Друга половина дня вимагатиме від людини бути організованою та відповідальною, можливо, будуть деякі невідповідності та надмірна метушня. Інакше створені позитивні тенденції неможливо знайти повністю реалізовані.  
  I фаза Місяця
від молодика до першої чверті - молодий Місяць
для всіх днів чверті (1-7 місячні дні)

Стиснення: зростання Янь
Можливий прояв хронічних порушень здоров'я, зростає рівень вашої життєвої енергії — період максимальної активності людського організму, у цей момент прискорюються всі дрімлі хвороби.

Оздоровчі процедури:
• розпочинати оздоровчий цикл з 1-2-го місячного дня (профілактичне лікування, загальнозміцнюючі заходи);
• позбавлятися шкідливих звичок (заздалегідь настроївши себе інтелектуально в 4-й фазі);
• фізичне навантаження можна збільшувати максимум у 5, 6 та 7-й місячні дні;
• водні процедури: теплий душ 1 хв, різке обливання холодною водою 5-10 сек. (спочатку струмінь на плечі і далі вниз до ніг) або контрастний душ - теплий - прохолодний - теплий - холодний на 2-5 сек.; з 1-го по 7-й день гарні лазневі процедури.

Харчування
Їсти янську їжу, а після 4-го дня побільше «зарядної», тобто Термічно не обробленої, свіжої, соковитої, водянистої, прохолодної (наприклад, соки моркви, буряків з яблуками і т. д.)
Янська їжа несе організму тепло, роблячи тіло твердішим, насичена гравітаційною енергією і сприяє стисканню організму — це переважно суха, варена їжа, насичена мікроелементами, що утримує воду в організмі, її рекомендується вживати в холодну пору. Надлишок янської їжі в раціоні харчування сприяє напруженості, дратівливості. Лікує інські захворювання.

Перша чверть Місяця
– це активний, честолюбний та напружений час. Воно відрізняється швидким рухом уперед та стимулом до прогресу. Виникає атмосфера енергії та ентузіазму. Але при цьому виникають проблеми та гострі ситуації, розбіжності та конфлікти. Часто відбуваються конфлікти між чоловіками та жінками, дорослими та дітьми. Існує спокуса смітити грошима. Підвищується небезпека травматизму та аварійність на дорогах через необережність. Збільшується схильність до застудів, загострюються хронічні захворювання.

Під час першої чверті часто з'являється тенденція до надмірного оптимізму, тому пам'ятайте, що згодом вам доведеться розплачуватися за помилки, здійснені в цей час. Це добрий час для напруженої роботи без розслаблення. Не слід ухилятися від важких розмов та неприємних зустрічей, корисно вирішувати конфлікти та долати розбіжності. Це час для споглядання, а час дій. Але презентації та рекламні покази варто відкласти на кілька днів.

На Місяці, що росте, прийнято починати нові справи.
Все, що має бути "введено" в тіло, що його будує та зміцнює, має подвійний вплив. Чим більше росте Місяць, тим несприятливішими можуть протікати операції та загоєння ушкоджень. І ще: наприклад, білизна при тій же кількості миючих засобів не буде після прання таким чистим, як при Місяці, що убуває. При Місяці, що росте, і в повний місяць народжується більше дітей.

 
Пояснення до місячного календаря
Продукти — ЯНЬ: пшениця, гречка, рис, пшоно, морква, редиска, ріпа, цибуля ріпчаста, овеча бринза, сир, яблука, полуниця, каштан, кріп, петрушка, хрін, чебрець, шавлія, капуста, хліб грубого помелу.
Продукти — ІНЬ: кукурудза, жито, ячмінь, овес, баклажани, помідори, картопля, стручковий перець, боби, квасоля, огірки, гарбуз, кабачок, зелений горошок, буряк, часник, кефір, всі молочні продукти, ананаси, груша, всі інші фрукти, мед, олії, лавровий лист, чай.

Яньська їжа несе організму тепло, роблячи тіло твердішим, насичена гравітаційною енергією і сприяє стисканню організму — це переважно суха, варена їжа, насичена мікроелементами, що утримує воду в організмі, її рекомендується вживати в холодну пору. Надлишок янської їжі в раціоні харчування сприяє напруженості, дратівливості. Лікує інські захворювання.
Іньська їжа насичена електромагнітною енергією і сприяє охолодженню та розширенню організму, робить тіло м'яким і млявим - це в основному свіжа рослинна, водяниста їжа, насичена мікроелементами, що виводять воду з організму. Рекомендується вживати у спекотний період. Її надлишок у раціоні харчування породжує втому, сонливість, втрату апетиту, блідість.
 
СПИРИТИЗМ І МЕДІУМИ - головна сторінка  
ЛУННЫЙ КАЛЕНДАРЬ
МІСЯЧНИЙ КАЛЕНДАР
МІСТИКА, ЕЗОТЕРИКА, ПАРАНОРМАЛЬНІ ЯВИЩА
Головне меню Енциклопедії
Главное МЕНЮ Энциклопедии
Copyright © 2004 ABC-people.com
Design and conception BeStudio © 2007-2024