МІСЯЧНИЙ КАЛЕНДАР-ГОРОСКОП - МІСЯЧНІ ДНІ: 16-й день
16 місячний день
III фаза Місяця
від повні
до IV чверті
спадаючий місяць

Символ дня - помірність
  Це дуже чистий день – день справедливості, духовного очищення, розробки програм на майбутні труди, день гармонії між астральним та фізичним тілами. У цей день рекомендуються будь-які фізичні вправи, що сприяють гармонії, що веде до незворотних процесів – як фізичних, так і психічних. Потрібно дотримуватися спокою, не порушувати його ніякими сторонніми діями внутрішнього комфорту та миру в душі. Злість і агресивність, заздрість, що проявляються цього дня, призводять до падіння. Намагайтеся підтримувати гармонію у всьому.
Чим би ви не займалися, не впадайте в крайнощі. День гармонізації третьої чакри (жовтий колір, печінка) та гармонізації між фізичним та астральним тілами. Шістнадцятий місячний день – один із днів Посвяти проповідників.

Дуже важливо, на який день припадає повний місяць - на 15-й або 16-й місячний день. Якщо повний місяць припадає на 15-й день Місяця, то наступні два тижні будуть схвильовані і збуджені в емоційному відношенні. А якщо на 16-й день – навпаки, буде мир, спокій, умиротворення, духовне піднесення, задоволеність, рівновага.

 
  Сновидіння
ЗНАЧЕННЯ СНОВИДІНЬ
До сновидінь цього місячного дня варто прислухатися. Вони, як правило, здійснюються, але вимагають правильного тлумачення.
Зняться сни, які допомагають зняти внутрішню напругу. Сон може навіть допомогти позбутися недуги. Сни намагаються допомогти нам набути рівноваги в житті та заспокоїти. Можливо, у них є інформація для подальшого духовного розвитку.
  Нові справи
 
Можна починати дрібні справи, великі краще відкласти.
  Прийняття рішень
 
Дуже важливий день для ухвалення кардинальних рішень у житті.
  Бізнес
Можна займатися справами, але вирішення важливих питань краще перенести - підходить для планування та складання звітів, контактів.
  Фінанси
Справи, пов'язані з капіталовкладенням, йдуть не дуже погано.
  Нерухомість
Операції з нерухомістю краще перенести на більш сприятливий день.
  Торгівля
День сприятливий для продажу тварин.
  Судові справи
Добре вирішуються юридичні проблеми, можна розпочинати судові процеси.
  Наука
Для розумової діяльності поганий день - в розрахунки непомітно для вас вкрадаються помилки, думки несуть вдалину, проявляється потяг до фантазерства, до уникнення конкретики.
  Мистецтво
 
Дуже гарно.
  Творчість
 
Дуже сприятливий для людей творчої праці – у цей час до них можуть прийти найкращі ідеї.
  Освіта, іспити
 
Можна продовжувати навчання, іспити краще відкласти.
  Спілкування
 
Можна відчути всю красу людського спілкування.
  З'ясування відносин
 
Виявіть м'якість, суперечки сьогодні недоречні. Крик, безцеремонна поведінка мають бути повністю виключені.
  Спілкування з начальством
Можна звертатися з дрібними питаннями.
  Зміна місця роботи
Поганий місячний день для зміни роду діяльності.
  Подорожі, відрядження
 
Сприятливий для подорожей (особливо по воді), поїздок, відряджень – чудово перебувати у дорозі.
  Переїзд
Так.
  Відпочинок
 
Ідеально підходить для відпочинку.
  Фізичні навантаження
 
Рекомендується будь-які фізичні вправи, що сприяють гармонії. Дуже добре робити вправи, що сприяють рівновазі.
  Домашня робота
 
Цього дня дуже корисно робити все, що пов'язано з чистотою: мити підлогу, витирати пил, приймати душ.
  Одруження
 
Один з найкращих днів для одруження та виховання дітей.
  Подружня близькість
Дуже небажані в цей період випадкові зв'язки, які загрожують серйозними неприємностями зі здоров'ям. Як би вас не спокушали, як би не спокушали — не піддавайтеся.
  Зачаття
 
День сприятливий для подружніх стосунків, цілком підходить для зачаття, але не говоріть грубих слів цього дня. Зачаті цього місячного дня матимуть мирну вдачу і тихий характер, любов до тварин і рослин. Багато хто шукатиме втіхи та поради у Вашої дитини. Йому буду властиві: прагнення до ідеалів та духовної чистоти, рівновага, цілительство, подорожі та зміни.
 

Народжені в цей день

МІСЯЧНИЙ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ
Матимуть міцне здоров'я та проживуть довге плідне життя. Вони люблять білий колір та чистоту, схильні до блакитного та сріблястого. Вони не засуджують інших. Їх символ - "драбина на небо", що означає важкий шлях сходження. На першому ступені свого духовного просування вони нічого не чують, на другому і третьому приходить розуміння мови рослин та тварин. У них сильна уява. Вони незлобиві фантазери. Дуже люблять природу. За своє життя багато що встигають і користуються заслуженою повагою.
  Харчування
Чи не переїдайте, але й не голодуйте.
Не рекомендується вживання тваринної їжі (крім риби) та грибів.
  Алкоголь
 
Дуже небажано
  Куріння
 
Дуже небажано
  Здоров'я
Показані фізичні вправи, процедури очищення. Може загостритися почуття самотності, невдоволення світом. Уникайте стресів. Бажано відмовитися від проведення хірургічних втручань.
  Вразливі частини тіла   День оновлення крові.
  Ліки
-
  Догляд за волоссям
КАЛЕНДАР СТРИЖОК
Результат стрижки волосся у 16-й місячний день за місячним гороскопом: Укорочення волосся цього місячного дня призведе до нещастям, фатальним помилкам і шкідливим звичкам.
Результат стрижки волосся в 16-й місячний день за тибетським календарем:
зустріч перепон; перешкоди.
  Символи Психея (уособлення людської душі в Стародавній Греції), метелик, голуб, "сходи на небо" (шлях вертикального сходження, найвища точка Місячної дороги), що означає важкий шлях сходження, споглядання з величезною силою уяви.
  Камені, сигнатури Шпінель, турмалін, чароїт, смарагд, перли (крім чорного).
  Медитації Білий колір.
  Знаки Захворювання крові. Бруд, що прилипає до одягу – ознака духовного забруднення.
Не можна вбивати птахів.
 

Символ цього місячного дня - метелик, голуб, сходи, що ведуть до неба. Психея (уособлення людської душі в Стародавній Греції, що зазвичай зображується як метелик або молода дівчина з крилами метелика), метелик, голуб. Це один із небагатьох чистих днів. Цього дня є гармонія, справедливість, рівновага. У ці дні потрібно знати міру у всьому, підтримувати внутрішній комфорт. Неможливо проявити заздрість, гнів, безцеремонну поведінку та крики заборонені. Сексуальні стосунки у цей день також протипоказані. Не хочеться їсти гриби та корм для тварин. Не треба вбивати птахів. Якщо ви знайдете бруд на одязі, це означає, що ви духовно нечисті. Загалом цей день посилює ауру кожної людини. Такий місячний день можна вважати сприятливим, особливо для творчих та духовних людей. Вони можуть реалізувати багато своїх планів у житті та на найвищому рівні показати навички та таланти. І вольові та непосвященні люди, космічні впливи можуть підштовхнути до оновлення.

 
 

III фаза Місяця
від повного місяця до четвертої чверті
для всіх днів чверті
(16-22 місячні дні)

Стискання: зростання Ян

Можливі порушення діяльності органів травлення, будьте особливо уважні до свого здоров'я,
намагайтеся в цей час не захворіти. Виявляється підвищена статева активність.

Оздоровчі процедури

можна успішно витримувати великі фізичні навантаження (особливо в останній третині – 19, 20, 21-й місячні дні – періоду);
водні процедури: контрастний душ як у першій фазі;
локальні процедури на поперек у вигляді прогріву, компресів тощо.

Лікувати зуби краще в 3 і 4-й фазах Місяця (при Місяці в Тельці, Леві, Скорпіоні, Водолії).
Перша та третя фази – найкращий відновлювальний період після голодування.

Харчування

Не вживати гостру, смажену їжу, продукти тваринного походження.
Потрібно їсти янську їжу, а в другій половині фази більше «зарядної», свіжої, соковитої, водянистої, прохолодної їжі.
Можна вживати грубішу їжу, ніж у 1-й фазі, але переїдати не варто.

Третя фаза Місяця - Місяць спадаючий
Енергії багато, і вона може витрачатися на створення нового, самовдосконалення. Цей період можна порівняти з настанням статевої зрілості. Людина подорослішала і повинна сповна здійснити все, на що вона здатна. Організм налаштований активність, на виплеск її зсередини. Ми отримуємо внутрішню свободу і незалежність, а тому здатні дуже багато на що.
Не пропустіть цей момент!Тому що далі - до молодика-сили будуть спадати.

На спадному Місяці потрібно закінчувати справи, розпочаті під час Місяця, що росте. Операції вдаються краще, ніж в інший час, майже всі домашні роботи сперечаються, якщо хтось їсть більше, ніж в інший час, то не додає так швидко у вазі.
Цей період сприятливий для посадки "підземних" овочів та несприятливий для окулірування плодових дерев.

Якщо ви правильно поводилися під час попередніх фаз місяця, в третю фазу задумані справи вдаються якнайкраще. Все, за що не візьметеся - виходить легко: прибирання квартири, важка фізична або напружена розумова праця. Втім, не переоцініть свої можливості, попереду зміна місячних фаз, що загрожують стресом, а потім сили будуть повільно убувати.

 
Пояснення до місячного календаря
Продукти — ЯНЬ: пшениця, гречка, рис, пшоно, морква, редиска, ріпа, цибуля ріпчаста, овеча бринза, сир, яблука, полуниця, каштан, кріп, петрушка, хрін, чебрець, шавлія, капуста, хліб грубого помелу.
Продукти — ІНЬ: кукурудза, жито, ячмінь, овес, баклажани, помідори, картопля, стручковий перець, боби, квасоля, огірки, гарбуз, кабачок, зелений горошок, буряк, часник, кефір, всі молочні продукти, ананаси, груша, всі інші фрукти, мед, олії, лавровий лист, чай.

Янська їжа несе організму тепло, роблячи тіло твердішим, насичена гравітаційною енергією і сприяє стисканню організму — це в основному суха, варена їжа, насичена мікроелементами, що утримує воду в організмі, її рекомендується вживати в холодну пору. Надлишок янської їжі в раціоні харчування сприяє напруженості, дратівливості. Лікує іньські захворювання.
Інська їжа насичена електромагнітною енергією і сприяє охолодженню та розширенню організму, робить тіло м'яким і млявим - це в основному свіжа рослинна, рідка їжа, насичена мікроелементами, що виводять воду з організму. Рекомендується вживати у спекотний період. Її надлишок у раціоні харчування породжує втому, сонливість, втрату апетиту, блідість..
 
СПИРИТИЗМ І МЕДІУМИ - головна сторінка  
ЛУННЫЙ КАЛЕНДАРЬ
МІСЯЧНИЙ КАЛЕНДАР
МІСТИКА, ЕЗОТЕРИКА, ПАРАНОРМАЛЬНІ ЯВИЩА
Головне меню Енциклопедії
Главное МЕНЮ Энциклопедии
Copyright © 2004 ABC-people.com
Design and conception BeStudio © 2007-2023