МІСЯЧНИЙ КАЛЕНДАР-ГОРОСКОП - МІСЯЧНІ ДНІ: 18-й день
 

18 місячний день
III фаза Місяця
від повні
до IV чверті
Спадаючий місяць

Дзеркальний день

 

День є дзеркальним відображенням нашої внутрішньої сутності і показує нам те, що ми напрацювали у своєму житті. Енергетика цього дня робить людину пасивною. Зростає небезпека піддатися чужому впливу, пристосуватися до нього, почати комусь наслідувати чи слідувати чужим думкам.
Цей день може стати днем ??підступних обманів та спокус, масок та інтриг. Люди, самі того не бажаючи, можуть підбивати один одного. Рекомендується стежити за своїми поганими звичками та думками, відмовитися від егоїзму та марнославства, ілюзій та низинних інстинктів, постаратися побачити себе з боку та об'єктивно оцінити.
Для деяких людей день тяжкий, бо може стати й днем гріхопадіння. Людину, яка не бажає боротися зі своїми низькими інстинктами, можуть долати кошмари, спокуси; виявляються таємні перешкоди – створюється враження, що вас намагаються збити зі справжнього шляху. Загострюється почуття підпорядкованості, власної та чужої недосконалості.
18-й місячний день може бути щасливим і удачливим, але все ж вимагає розсудливості, стриманості, обережності та обачності.

 
  Сновидіння
ЗНАЧЕННЯ СНОВИДІНЬ
 
Сни часто здійснюються, варто до них прислухатися.
Сниться стан здоров'я, і навіть те, що даремно забирає наші сили, тобто. сон може показати, що заважає вам жити. У снах даються підказки на покращення ситуації, шляхи до лікування від хвороби.
  Нові справи
Не сприятливий для починань.
  Прийняття рішень
Не сприятливий.
  Бізнес
Краще не займатися справами. Можливі втрати, утруднення ділових зв'язків, виникнення несподіваних проблем із нічого.
  Фінанси
Фінансовими питаннями краще не займатись.
  Нерухомість
Займатися нерухомістю не варто.
  Торгівля
Краще не займатися.
  Судові справи
 
Суперечки сьогодні недоречні.
  Наука
Цілком придатний для продовження наукових досліджень.
  Мистецтво
 
Дуже вдалий для заняття мистецтвом.
  Творчість
Цілком підходить для продовження творчості. Хороший для володарів акторських талантів.
  Освіта, іспити
 
Можна продовжувати навчання, але іспити краще відкласти.
  Спілкування
Поганий для спілкування, постарайтеся контролювати емоції. Надавайте допомогу, підтримку, захист, дотримуйтесь справедливості.
  З'ясування відносин
 
Виявляйте м'якість, суперечки сьогодні недоречні.
  Спілкування з начальством
Можна звертатися до начальства із дрібними питаннями.
  Зміна місця роботи
Краще перенести зміну місця роботи на інший місячний день.
  Подорожі, відрядження
 
Хороший для подорожей, чудово перебувати в дорозі.
  Переїзд
Добре.
  Відпочинок
Можна відпочивати, але спіть менше, інакше можна стати в розбитому стані.
  Фізичні навантаження
Добре підходить для фізичних навантажень.
  Домашня робота
Підходить для невеликих домашніх справ – святіть будинок: свічки, лампади, пахощі, свята вода.
  Одруження
Погано для шлюбу.
  Подружня близькість
 
Ідеальним буде еротичний масаж.
Астрологічні школи попереджають: сьогодні стежте за тим, щоб під час любовних ігор ваші тіла не відобразились у дзеркалі або будь-якій дзеркальній поверхні. Вважається, що в такому разі душі коханців викраде демон розпусти, і тоді чоловік перетвориться на інкуба, а жінка - на суккуба.
  Зачаття
Краще утриматися від інтиму. Зачаття краще перенести.
У дитини, зачатої в цей день, може бути слабке здоров'я, але вона буде багата і любима, спритна, працьовита, розумна. Головне - не дати йому можливості вважати себе абсолютом, інакше на нього чекають крах ілюзій і самотність.
 

Народжені в цей день

МІСЯЧНИЙ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ
Індивідууми, що йдуть високою дорогою - тип чистого дзеркала, на них може програватися містерія Ханумана, чиє завдання - служіння високій ідеї. Це особи, що створюють, здатні на самопожертву, на подвиг, при цьому можуть залишатися скромними і непомітними цілителі. Будуть працелюбними та працездатними. Згодом на них чекає заможність, навіть багатство.
Народжені цього дня з талантом актора (частіше за комедійний) бачать світ перевернутим і все доводять до абсурду. Це люди без стрижня, які можуть уявити себе вінцем творіння - і тоді їхній шлях буде жалюгідний і низький: вони можуть дійти до повної руйнації та цинізму. Нерідко вони заплутуються у своїх ілюзіях і починають не шкодувати ні правого, ні винного. Їм потрібно боротися з егоїзмом.
  Харчування
Можна влаштувати невелике гуляння, але рекомендується вегетаріанська дієта: горіхи, більше рослинної олії.
  Алкоголь
 
Пияцтво протипоказане.
  Куріння
 
Куріння протипоказане.
  Здоров'я
Хворий у цей день може довго пролежати і не одужати, але хвороба не буде смертельною. Рекомендується голодування та очищення кишечника, очищення шкіри, а також сауна, лазні з гарною парою та процедури омолодження. Добре вдається цілительство, кармічна робота.
  Вразливі частини тіла   Нирки: вони у цей день послаблюються.
У цей день можуть з'явитися хвороби шкіри, розкритися таємні рани..
  Ліки
 

 

Догляд за волоссям
КАЛЕНДАР СТРИЖОК
Результат стрижки волосся у 18-й місячний день за місячним гороскопом: Стрижка призведе до втрати майна, крадіжки. Можуть захворіти ваші домашні тварини (вони відчувають небезпеку, яка загрожує вам і турбуються про вас).
Результат стрижки волосся в 18-й місячний день за календарем Тибету:
втрати, збитки, програш, зникнення.
  Символи   Дзеркало, лід, мавпа, образ священного єгипетського павіана, присвячений Анубісу, Сюди ж має відношення Хануман - шляхетний ватажок мавп в індійському епосі.
  Камені, сигнатури   Білий агат, опал, бузковий аметист, шпинель.
  Медитації   Театр.
  Знаки    
  Символ 18 місячного дня - мавпа, дзеркало, лід, а також кристал, що відображає чистоту та розсіювання астрального бруду. Це абсолютно пасивний день. Можливо падіння від небажання боротися з інстинктами та спокусами. Вам потрібно працювати з дурними думками, намагатися перестати бути егоїстом. У цей день добре піти в лазню, зголодніти, очистити кишечник, шкіру, зробити масаж. Не рекомендується багато спати, пити вино, курити, їсти м'ясо. Краще їсти рослинну олію та горіхи. Ознаками порушень космічних законів можуть бути захворювання шкіри та відкриття старих ран. Перша половина дня відрізнятиметься від дисгармонії. Можуть бути агресія та несподівані проблеми. Важкі ділові зв'язки, контакти, партнери, колеги та боси можуть відвернутися від вас через ваш егоїзм і марнославство. Друга половина цього дня допоможе вирішити проблеми через переговори. Дуже ефективними будуть дипломатичні відносини, які допоможуть вирішити багато нерозв'язних завдань.
 
 

III фаза Місяця
від повного місяця до четвертої чверті
для всіх днів чверті
(16-22 місячні дні)

Стискання: зростання Ян

Можливі порушення діяльності органів травлення, будьте особливо уважні до свого здоров'я,
намагайтеся в цей час не захворіти. Виявляється підвищена статева активність.

Оздоровчі процедури

можна успішно витримувати великі фізичні навантаження (особливо в останній третині – 19, 20, 21-й місячні дні – періоду);
водні процедури: контрастний душ як у першій фазі;
локальні процедури на поперек у вигляді прогріву, компресів тощо.

Лікувати зуби краще в 3 і 4-й фазах Місяця (при Місяці в Тельці, Леві, Скорпіоні, Водолії).
Перша та третя фази – найкращий відновлювальний період після голодування.

Харчування

Не вживати гостру, смажену їжу, продукти тваринного походження.
Потрібно їсти янську їжу, а в другій половині фази більше «зарядної», свіжої, соковитої, водянистої, прохолодної їжі.
Можна вживати грубішу їжу, ніж у 1-й фазі, але переїдати не варто.

Третя фаза Місяця - Місяць спадаючий
Енергії багато, і вона може витрачатися на створення нового, самовдосконалення. Цей період можна порівняти з настанням статевої зрілості. Людина подорослішала і повинна сповна здійснити все, на що вона здатна. Організм налаштований активність, на виплеск її зсередини. Ми отримуємо внутрішню свободу і незалежність, а тому здатні дуже багато на що.
Не пропустіть цей момент!Тому що далі - до молодика-сили будуть спадати.

На спадному Місяці потрібно закінчувати справи, розпочаті під час Місяця, що росте. Операції вдаються краще, ніж в інший час, майже всі домашні роботи сперечаються, якщо хтось їсть більше, ніж в інший час, то не додає так швидко у вазі.
Цей період сприятливий для посадки "підземних" овочів та несприятливий для окулірування плодових дерев.

Якщо ви правильно поводилися під час попередніх фаз місяця, в третю фазу задумані справи вдаються якнайкраще. Все, за що не візьметеся - виходить легко: прибирання квартири, важка фізична або напружена розумова праця. Втім, не переоцініть свої можливості, попереду зміна місячних фаз, що загрожують стресом, а потім сили будуть повільно убувати.

 
Пояснення до місячного календаря
Продукти — ЯНЬ: пшениця, гречка, рис, пшоно, морква, редиска, ріпа, цибуля ріпчаста, овеча бринза, сир, яблука, полуниця, каштан, кріп, петрушка, хрін, чебрець, шавлія, капуста, хліб грубого помелу.
Продукти — ІНЬ: кукурудза, жито, ячмінь, овес, баклажани, помідори, картопля, стручковий перець, боби, квасоля, огірки, гарбуз, кабачок, зелений горошок, буряк, часник, кефір, всі молочні продукти, ананаси, груша, всі інші фрукти, мед, олії, лавровий лист, чай.

Янська їжа несе організму тепло, роблячи тіло твердішим, насичена гравітаційною енергією і сприяє стисканню організму — це в основному суха, варена їжа, насичена мікроелементами, що утримує воду в організмі, її рекомендується вживати в холодну пору. Надлишок янської їжі в раціоні харчування сприяє напруженості, дратівливості. Лікує іньські захворювання.
Інська їжа насичена електромагнітною енергією і сприяє охолодженню та розширенню організму, робить тіло м'яким і млявим - це в основному свіжа рослинна, рідка їжа, насичена мікроелементами, що виводять воду з організму. Рекомендується вживати у спекотний період. Її надлишок у раціоні харчування породжує втому, сонливість, втрату апетиту, блідість..
 
СПИРИТИЗМ І МЕДІУМИ - головна сторінка  
ЛУННЫЙ КАЛЕНДАРЬ
МІСЯЧНИЙ КАЛЕНДАР
МІСТИКА, ЕЗОТЕРИКА, ПАРАНОРМАЛЬНІ ЯВИЩА
Головне меню Енциклопедії
Главное МЕНЮ Энциклопедии
Copyright © 2004 ABC-people.com
Design and conception BeStudio © 2007-2023