МІСЯЧНИЙ КАЛЕНДАР-ГОРОСКОП - МІСЯЧНІ ДНІ: 21-й день

21 місячний день
III фаза Місяця
від повні
до IV чверті,
убутний місяць

День реформ, перебудов,
руху вперед

 

День хоробрості, день братства
День здобуття здоров'я та цілительства
Енергетика цього дня будить у людині активний початок, надає хоробрості, впевненості, рішучості.
Цього дня потрібно прагнути бути чесним та справедливим навіть у дрібницях. День добровільної жертви, відмови від власності. День урочистості всього нового, завзяття у досягненні мети. День висновків, підсумків навчання, іспитів та випробувань на професіоналізм. День активний, творчий, спортивних змагань.
Цього дня можна давати клятву вірності, треба прагнути не брехати, бути абсолютно чистим та справедливим. Корисні усі групові заняття – це день дружби, об'єднання людей. День астральних воїнів, дон-кіхотства, лицарства. Прокидаються почуття благородства та справедливості, а також відчуття порядку. У людей з'являється рішучість змінювати щось, або кардинально вирішувати питання, що накопичилися. Провести цей день буде не важко, адже сьогодні ми сторицею отримуємо повернення сил, витрачених упродовж місяця.
Пошук зниклих людей, речей, тварин увінчається успіхом.
Для злодіїв та злочинців цей день дуже невдалий та нещасливий, вони швидко будуть виявлені та покарані.

 
  Сновидіння
ЗНАЧЕННЯ СНОВИДІНЬ
Сни немає значення, виконуються рідко. Забудьте про них.
  Нові справи
Дела, начатые в этот день, обычно удаются
  Прийняття рішень
 
Подходящий день
  Бізнес
 
Хорош для предпринимательской деятельности, рискованных предприятий и сделок, а также для групповой работы
  Фінанси
 
Хорош для решения финансовых вопросов
  Нерухомість
 
Отлично подходит для любых операций с недвижимостью
  Торгівля
 
Хорош для торговли
  Судові справи
 
Для скандалов плохой день
  Наука
Подходящий день
  Мистецтво
Не влияет на занятия искусством
  Творчість
 
Подходит для продолжения творчества
  Освіта, іспити
Подходящий день
  Спілкування
 
Это день дружбы, объединения людей - можно прочувствовать всю прелесть человеческого общения. Хорошо в этот день проводить митинги, собрания, коллективные обсуждения и другие массовые мероприятия
  З'ясування відносин
 
Плохой для скандалов, перенесите выяснение отношений на другой день
  Спілкування з начальством
Можно обращаться к начальству с мелкими вопросами
  Зміна місця роботи
 
Очень благоприятный день для перемены места работы
  Подорожі, відрядження
 
День благоприятен для поездок, путешествий и командировок, но только наземным транспортом
  Переїзд
 
День благоприятен для переездов
  Відпочинок
 
Идеально подходит для отдыха
  Фізичні навантаження
Плохой день для суровой, трудоемкой работы. Но удачный для проведения спортивных состязаний (особенно в беге).
  Домашня робота
 
Отлично посвятить день домашним делам.
  Одруження
Вполне подходит для заключения браков и помолвок.
  Подружня близькість
 

День хорошо подходит для близости. Девиз дня - активность, энергичность, страсть, новизна и творчество.

  Зачаття
 
День хорошо подходит для зачатия. Зачатые в этот день могут быть борцами фанатами или поэтами. Их ждут трудолюбие и терпение, честь, подвиги и стремление к рыцарству.
 

Народжені в цей день

МІСЯЧНИЙ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ
Будут отличаться трудолюбием, работоспособностью, терпением, сдержанностью, самообладанием. Могут быть в своем низшем варианте неукротимыми гордецами, в слепом порыве к цели ничего не замечающими, "топчущими" других. В высшем варианте - это чистые и честные рыцари, сильные духом, защитники справедливости. Их отмечает трудолюбие и работоспособность, терпение и сдержанность
  Харчування
 
Застолья сегодня пройдут очень хорошо
  Алкоголь
Допустимо ограниченное употребление алкоголя
  Куріння
 
  Здоров'я
Болезни могут быть опасны и больному требуется серьезный и внимательный уход. Наблюдаются острые течения заболевания или, наоборот, начинается бурное выздоровление.
Возникает опасность ядов и токсинов, поэтому противопоказаны нагрузки на печень. Необходимо проводить кровоочистительные процедуры - пить траву, есть морковь, клюкву, свеклу, рябину, гранаты. Рекомендуются ванны, души, обливания, закаливание, прогулки на воздухе. В этот день ради здоровья легко бросить дурные привычки
  Вразливі частини тіла   Печень, кроветворная система
  Ліки
 

 

Догляд за волоссям
КАЛЕНДАР СТРИЖОК
Результат стрижки волос в 21-й лунный день по лунному гороскопу: Обрезание волос придаст человеку большей красоты и будет способствовать росту благосостояния.
Результат стрижки волос в 21-й лунный день по тибетскому календарю: страх болезни.
  Символи Лошадь, табун лошадей, колесница
  Камені, сигнатури Пирит, циркон, авантюрин, обсидиан
  Медитації Части тела, особенно ноги
  Знаки    
  Символ 23 місячного дня -крокодил, крокодил Маккара (насправді це не крокодил, а міфічний чудовисько з крокодиловими щелепами, крилами та риб'ячим хвостом - напівмікрокодилом, напівкрій, півкрою, напівкрокодилом - кровожерна напівкровка, напівриба, напів-отапарк, який , вистачає, пожирає), Цербер, Хімера, Ехідна. Іноді це називається днем ??квадрата або хреста. Це місячний день Різдва Христового. Христос заклав колосальний ритм у людстві. З його прибуттям цей день трохи змінився за кілька тисячоліть. Цей день є символом жертвопринесення, самопожертви, гріховного каяття, розуміння та прощення інших. Це один із днів нестримних вампірів та всіляких спокус. Цей день характеризується обережністю, помірністю, покаянням та самопожертвою. І він пов'язаний з переслідуванням, переслідуванням, вигнанням та зіткненням із сердитим натовпом. Цього місячного дня потрібно охороняти цей будинок. Також необхідно очистити, посипати святою водою, фумігувати за допомогою Ледума, очистити пороги будинку вогнем. Рекомендується використовувати молочні продукти. Ви не можете показати свій гнів, робити операції, вирізати нігті та волосся, а також трохи рухатися. Цей період є досить суперечливим. Укладання будь-якого договору та зобов'язання має бути перевірено та переосмислено. Цього дня краще чекати на нові проекти та справи. Це буде набагато кориснішим і продуктивнішим для завершення попередніх. Друга половина дня відзначена зростанням їхніх власних амбіцій, через які будь-яке заступництво може бути проблематичним. У відносинах з партнерами може бути ревність і заздрість. Ви повинні бути дуже обережні, виявляючи свої почуття та думки, розкриваючи свої плани та надії.  
 

III фаза Місяця
від повного місяця до четвертої чверті
для всіх днів чверті
(16-22 місячні дні)

Стискання: зростання Ян

Можливі порушення діяльності органів травлення, будьте особливо уважні до свого здоров'я,
намагайтеся в цей час не захворіти. Виявляється підвищена статева активність.

Оздоровчі процедури

можна успішно витримувати великі фізичні навантаження (особливо в останній третині – 19, 20, 21-й місячні дні – періоду);
водні процедури: контрастний душ як у першій фазі;
локальні процедури на поперек у вигляді прогріву, компресів тощо.

Лікувати зуби краще в 3 і 4-й фазах Місяця (при Місяці в Тельці, Леві, Скорпіоні, Водолії).
Перша та третя фази – найкращий відновлювальний період після голодування.

Харчування

Не вживати гостру, смажену їжу, продукти тваринного походження.
Потрібно їсти янську їжу, а в другій половині фази більше «зарядної», свіжої, соковитої, водянистої, прохолодної їжі.
Можна вживати грубішу їжу, ніж у 1-й фазі, але переїдати не варто.

Третя фаза Місяця - Місяць спадаючий
Енергії багато, і вона може витрачатися на створення нового, самовдосконалення. Цей період можна порівняти з настанням статевої зрілості. Людина подорослішала і повинна сповна здійснити все, на що вона здатна. Організм налаштований активність, на виплеск її зсередини. Ми отримуємо внутрішню свободу і незалежність, а тому здатні дуже багато на що.
Не пропустіть цей момент!Тому що далі - до молодика-сили будуть спадати.

На спадному Місяці потрібно закінчувати справи, розпочаті під час Місяця, що росте. Операції вдаються краще, ніж в інший час, майже всі домашні роботи сперечаються, якщо хтось їсть більше, ніж в інший час, то не додає так швидко у вазі.
Цей період сприятливий для посадки "підземних" овочів та несприятливий для окулірування плодових дерев.

Якщо ви правильно поводилися під час попередніх фаз місяця, в третю фазу задумані справи вдаються якнайкраще. Все, за що не візьметеся - виходить легко: прибирання квартири, важка фізична або напружена розумова праця. Втім, не переоцініть свої можливості, попереду зміна місячних фаз, що загрожують стресом, а потім сили будуть повільно убувати.

 
Пояснення до місячного календаря
Продукти — ЯНЬ: пшениця, гречка, рис, пшоно, морква, редиска, ріпа, цибуля ріпчаста, овеча бринза, сир, яблука, полуниця, каштан, кріп, петрушка, хрін, чебрець, шавлія, капуста, хліб грубого помелу.
Продукти — ІНЬ: кукурудза, жито, ячмінь, овес, баклажани, помідори, картопля, стручковий перець, боби, квасоля, огірки, гарбуз, кабачок, зелений горошок, буряк, часник, кефір, всі молочні продукти, ананаси, груша, всі інші фрукти, мед, олії, лавровий лист, чай.

Янська їжа несе організму тепло, роблячи тіло твердішим, насичена гравітаційною енергією і сприяє стисканню організму — це в основному суха, варена їжа, насичена мікроелементами, що утримує воду в організмі, її рекомендується вживати в холодну пору. Надлишок янської їжі в раціоні харчування сприяє напруженості, дратівливості. Лікує іньські захворювання.
Інська їжа насичена електромагнітною енергією і сприяє охолодженню та розширенню організму, робить тіло м'яким і млявим - це в основному свіжа рослинна, рідка їжа, насичена мікроелементами, що виводять воду з організму. Рекомендується вживати у спекотний період. Її надлишок у раціоні харчування породжує втому, сонливість, втрату апетиту, блідість.
 
СПИРИТИЗМ І МЕДІУМИ - головна сторінка  
ЛУННЫЙ КАЛЕНДАРЬ
МІСЯЧНИЙ КАЛЕНДАР
МІСТИКА, ЕЗОТЕРИКА, ПАРАНОРМАЛЬНІ ЯВИЩА
Головне меню Енциклопедії
Главное МЕНЮ Энциклопедии
Copyright © 2004 ABC-people.com
Design and conception BeStudio © 2007-2024