МІСЯЧНИЙ КАЛЕНДАР-ГОРОСКОП - МІСЯЧНІ ДНІ: 15-й день
15 місячний день
III фаза Місяця
від першої чверті до повні, молодий Місяць
(Початок ІІІ фази Місяця)

Несприятливий
будьте обережні, відпочиньте
День Гекати
Критичний день перед місяцем, коли активізується внутрішній початок (внутрішній змій) кожної людини, що піддається земним спокусам.
Цього дня слід захистити себе, практикувати будь-які форми аскетизму, перемагати своє тіло для того, щоб бути чистим (інакше руйнується астрал). День спокус, обману, ілюзій та гріхів. Не можна лаятись, приймати подарунки. Сатанинський день, день Анубіс, астральних битв. У деяких текстах його відносять до спокусника Аріману (Ангро-Майнью або Ахра-Майнью) - духу плоті, який розслаблює людину, робить її податливою, навіюваною, ледачою, що піддається будь-яким земним спокусам. Може принести короткочасне блаженство, яке змінить гірке розчарування, що особливо притаманно любові та інтиму.
Сьогодні енергії не менше, ніж учора. Але нам дуже важко її використати.
А перевитрачати дуже просто. Тому давайте виявимо обережність. Будемо уважні до себе. Постараємося дотримуватися внутрішнього спокою. Давайте звернемо увагу на оточуючих. Сьогодні можна спостерігати дуже багато сварок. Корисно захищати справедливість.
 
Дуже важливо, на який день припадає повний місяць - на 15-й або 16-й місячний день.
Якщо повний місяць припадає на 15-й день Місяця, то наступні два тижні будуть схвильовані і збуджені в емоційному відношенні. А якщо на 16-й день – навпаки, буде мир, спокій, умиротворення, духовне піднесення, задоволеність, рівновага.

 
  Сновидіння
ЗНАЧЕННЯ СНОВИДІНЬ
Це день важких снів та кошмарів. Вони розповідають про наші внутрішні проблеми і часто дають підказку до їх вирішення. Сни, що снилися у п'ятнадцятий день, - віщі (на місяць) і майже завжди виконуються, особливо кольорові.
  Нові справи
Важливі справи цього дня розпочинати не варто.
Початі справи дають зворотні результати
.
  Прийняття рішень
Невдалий день.
  Бізнес
 
Вкрай невдалий день для бізнесу. Справи будь-якої миті можуть зустріти перешкоду.
  Фінанси
 
Тримайтеся від фінансових питань подалі.
  Нерухомість
 
Ні.
  Торгівля
Невдалий день
  Судові справи
 
Суперечки сьогодні недоречні.
  Наука
Цілком нормальний день для продовження наукових досліджень.
  Мистецтво
Не підходить.
  Творчість
Підходить.
  Освіта, іспити
Навчання погано просувається.
  Спілкування
 
Поганий для спілкування. Намагайтеся контролювати емоції.
  З'ясування відносин
 
Не з'ясовуйте стосунків, виявіть м'якість. Суперечки сьогодні недоречні - ймовірні ускладнення у відносинах з колегами та членами сім'ї.
  Спілкування з начальством
 
Тримайтеся від начальства подалі.
  Зміна місця роботи
Краще перенести зміну місця роботи на інший місячний день.
  Подорожі, відрядження
 
Не сприяє мандрівникам.
  Переїзд
-
  Відпочинок
Відпочивайте.
  Фізичні навантаження
 
Помірні фізичні навантаження.
  Домашня робота
Хороший для домашніх справ. Корисно робити все, що пов'язане із чистотою.
  Одруження
 
Один з найгірших днів для укладення шлюбів та заручин для всіх.
  Подружня близькість

Хоча сьогодні близькість особливо солодка, вона несе спустошення – буде занепад сил наступного дня. Вітається помірність.

  Зачаття
 
Критичний день для зачаття. Будьте сьогодні обережними, зачаття вкрай небажане. Кохання та ненависть володітимуть вашою дитиною. З лагідного створення життя сформує борця. Голуб перетвориться на орла. Це буде великий негідник або Великий Вчитель. Будьте гранично чистими в цей день.
  Народжені в цей день
МІСЯЧНИЙ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ
Мають зміїну натуру, бо народжені під впливом астрального змія. Міцні здоров'ям, наділені довголіттям і талантами, проте зі своєї вини дуже нещасливі, багатопристрасні, погано вчаться. Часто бувають надто закоханими, через що можуть сильно постраждати як морально, так і матеріально. Піддаються всім астральним і тілесним спокусам. Часто дуже талановиті. Їм показані будь-які види аскези.
  Харчування
Сьогодні краще забути про застілля, харчова помірність вітається.
Їжа хороша як гостра, так і пісна, гаряча. Забороняється м'ясо у будь-якому вигляді, відмовтеся від молочних продуктів. Бажано їсти калину – для покращення пам'яті, приборкання своєї низовинної природи. Рекомендується японська кухня: бобові, ячмінь. Не можна їсти яблука (надто іньська їжа).
  Алкоголь
 
Неприпустимо.
  Куріння
 
 
  Здоров'я
Захворілому за результат своєї хвороби не варто турбуватися - вона пройде швидко, легко і без будь-яких наслідків, але бажано відмовитися від проведення хірургічних втручань. Перевантажено гормональну та регуляторну функції. Можливі напади істерії, фобії. Травмонебезпечний день.
  Вразливі частини тіла   Зверніть увагу на підшлункову залозу (відбувається її корекція) та діафрагму.
  Ліки
 
  Догляд за волоссям
КАЛЕНДАР СТРИЖОК
Результат стрижки волос в 15-й лунный день по лунному гороскопу: Стрижка в этот лунный день негативно скажется на психическом состоянии человека, возможно, на повышении давления, появлении головных болей и непонятных страхов.
Результат стрижки волос в 15-й лунный день по Тибетскому календарю:
благоприятность.
  Символи Змей, шакал, человек - борец с нечистью, которого персы называли зурваном (зурваны брали на себя миссию чистить землю от всякой нечисти).
  Камені, сигнатури Агат, морион, гагат
  Медитації Тишина, умиротворение, пустота
  Знаки Плохим знаком этого дня является ссора. Хорошо в этот день увидеть собаку, даже лающую
  Символом 15-го місячного дня є змія, крилатий шакал (крилатий зв'язок між Ізідою та Осірісом), в індійській традиції – кобра. Імена цього дня - «Вогненний змій» та «Шакал із крилами». Вільна душа випробовується в астральних битвах і тілесних спокусах. Цей день вважається сатанинським, під час якого відбуваються астральні битви, спокуси плоті. Потрібно захищати справедливість. Сон у цей день буде пророчим на весь місяць. Ви не можете піддатися спокусам цього дня. Хороший знак – це собака. У першій половині дня можуть виникнути труднощі у професійних та сімейних відносинах. Основні проблеми будуть створюватися через амбіції та бажання перекласти всю відповідальність і частину своєї роботи на когось. Можна реалізувати все задумане, але через інших людей та іншими методами. Можуть виникнути нові ідеї та думки.  
 

II фаза Луны
от первой четверти до полнолуния - молодая Луна
для всех дней четверти
(8-15 лунные дни)

Расширение: рост Иньской энергии Луны и Солнца

Возможны острые заболевания, стрессы, ограничьте прием лекарств, полностью исключите алкоголь. Нервная система наиболее напряжена и раздражима, в связи с этим желательно не ходить без головного убора и не спать под прямым лунным светом.
Меньше физических нагрузок — от средней нагрузки и к полнолунию — малой. Для людей типа «Слизи» (полных) необходимы теплые ванны, а для «Ветра» (худощавых), хороши горячие ванны и парная на 9—10-й лунные дни. Рекомендуются прохладные и холодные обливания в начале периода умеренно и в конце периода усиленно (сначала на ступни ног и далее вверх до головы).

За сутки до полнолуния и в полнолуние желательно отказаться, от проведения хирургических вмешательств. Хирургические операции сопровождаются в полнолуние значительными кровопотерями.
Инфекционные заболевания бактериальной природы начинаются утром, в полнолуние.

ПОЛНОЛУНИЕ — травмоопасный период, случаются частые отравления, обостряется сексуальная чувствительность, уход энергии от мужчины к женщине (вампиру); действие лекарственных средств выражено максимально — отмечается 100-процентное усвоение лекарственных, наркотических средств, алкоголя, сильнее проявляется их побочное действие; рекомендуется меньше делать энергетических потерь, нежелательны танцы и прыжки. Очень осторожно принимать лекарственные средства.
Празднества и свадьбы нежелательны
.

Очистительные процедуры
во II-й фазе наиболее благоприятны

В первой трети периода (8, 9, 10-й лунные дни), особенно в 9-й хорошо проводить очищение от шлаков.
Во второй трети периода (10, 11, 12-й лунные дни) наилучшее время для очищения печени, желчного пузыря и поджелудочной железы, очень хорошо в это время париться в парной, делая несколько заходов за одно посещение. Этот период — лучшее время для голодания. 11-й день самый мощный и предназначен только для очищения. В этот день можно голодать «насухо» и воды не пить вообще.
В последней трети периода (13, 14, 15-й лунные дни) применение клизм хорошо очищает толстый кишечник. Эта фаза — лучший период для голодания.

Питание
Вначале есть иньскую пищу (расширяющую), а после 10-го дня поменять на янскую (каши, тушеные овощи, масла минимум).
Для лиц «слизистого» типа, ширококостных, склонных к полноте, неторопливой походке и нераздражительных — кушать сухую пищу, меньше влаги.
Для лиц «ветреного» типа, худощавых, тонкокостных, быстрых в движениях, физически слабо развитых — это благоприятный период, можно есть вареные каши, тушеные овощи, хлеб из проросшего зерна.

 
Пояснення до місячного календаря
Продукти — ЯНЬ: пшениця, гречка, рис, пшоно, морква, редиска, ріпа, цибуля ріпчаста, овеча бринза, сир, яблука, полуниця, каштан, кріп, петрушка, хрін, чебрець, шавлія, капуста, хліб грубого помелу.
Продукти — ІНЬ: кукурудза, жито, ячмінь, овес, баклажани, помідори, картопля, стручковий перець, боби, квасоля, огірки, гарбуз, кабачок, зелений горошок, буряк, часник, кефір, всі молочні продукти, ананаси, груша, всі інші фрукти, мед, олії, лавровий лист, чай.

Янська їжа несе організму тепло, роблячи тіло твердішим, насичена гравітаційною енергією і сприяє стисканню організму — це в основному суха, варена їжа, насичена мікроелементами, що утримує воду в організмі, її рекомендується вживати в холодну пору. Надлишок янської їжі в раціоні харчування сприяє напруженості, дратівливості. Лікує іньські захворювання.
Інська їжа насичена електромагнітною енергією і сприяє охолодженню та розширенню організму, робить тіло м'яким і млявим - це в основному свіжа рослинна, рідка їжа, насичена мікроелементами, що виводять воду з організму. Рекомендується вживати у спекотний період. Її надлишок у раціоні харчування породжує втому, сонливість, втрату апетиту, блідість..
 
СПИРИТИЗМ І МЕДІУМИ - головна сторінка  
ЛУННЫЙ КАЛЕНДАРЬ
МІСЯЧНИЙ КАЛЕНДАР
МІСТИКА, ЕЗОТЕРИКА, ПАРАНОРМАЛЬНІ ЯВИЩА
Головне меню Енциклопедії
Главное МЕНЮ Энциклопедии
Copyright © 2004 ABC-people.com
Design and conception BeStudio © 2007-2024