РІК ДРАКОНА
почнеться
10 лютого 2024

закінчиться
28 січня 2025 року

Зустрічаємо Новий 2024 рік
Рік Зеленого Дерев'яного Дракона
2012 - год Дракона
Дракон-2012
Зустрічаємо рік ДРАКОНА
рік Дракона починається
10 лютого 2024
 

На святі може бути багато сильної та звучної музики. Дракон не далекий від авангарду, року і всього того, що змушує кров пульсувати в жилах з подвоєною силою. Рухи Дракона різноманітні, від різких, подібних до “випаду” змії, до жахливо уповільнених, гіпнотизують партнера. Танці у східних єдиноборствах класичний зразок поведінки Дракона. І навіть якщо ви зустрінете цей день простою зарядкою під музику, то вже тим самим увімкнетеся в ритми нового року. Головне не сидіти склавши руки. Дракон прийшов для діяльності, тому залиште на якийсь час медитативні практики.
Середовище проживання Дракона це відкриті простори, місця, де небо зустрічається із землею, і вода виходить із берегів річки. Не варто забиратися в гущавину лісу чи обмежувати себе простором дачної ділянки.
Дракон, швидше за все, буде головною дійовою особою та заводилою вечора. Тож є сенс заздалегідь вибрати тамаду, організувати все як слід і не скупитися в запрошенні гостей та виборі самого місця зустрічі. Єдине, що може не сподобатися Дракону, так це сірість і залежалий товар, словом, усе те, що вже було, було, було…
Артистам та шоуменам належить приготувати нові програми. І навіть якщо трохи не вистачить смаку не біда. Оригінальність та емоції з лишком все компенсують
.

 
Как нарядить дом?
Інтер'єр до РОКУ ДРАКОНА
модні кольори
 

Не забудьте купити фігурки дракона та подарувати їх близьким. Дракон може бути виготовлений з кераміки, кришталю або дерева. Дракони, виконані із золота, емалі чи інших металів, не вітаються, оскільки за фен-шуй елемент «метал» знищує елемент «дерево». Залишіть фігурку і собі, поставте її на полицю або прикріпіть до холодильника, щоб потрапити до року, що приходить (але не залишайте її в спальні).
Новий рік – це свято гармонії, яка має відчуватися у кожній деталі оформлення. Всі інші прикраси на Новий рік 2024 – святкове оформлення вікон, стін, стелі, навіть новорічного столу, найкраще підбирати саме у стилістичній відповідності до обраного варіанта ялинки. Тоді загальна атмосфера стає ідеальною у своїй повноті. І коли в приміщенні, де відзначається це дивовижне свято, є бездоганний у своїй завершеності декор, Новий рік стає справді незабутньою і яскравою подією.
Вхідні двері можна прикрасити ялиновими гілками, розташувавши їх по її периметру. У гілках повісити зелені новорічні кулі, а кути прикрасити великими бантами з тканини у червоно-зелену клітку.

 
Что одевать на Новый год?
Що одягти на РІК ДРАКОНА?
 

Для зустрічі нового року абсолютно необхідні яскраві, соковиті кольори. Можна одягати найбожевільніші та найзухваліші сукні, але пам'ятайте, в одязі має бути хоч одна ниточка зеленого або жовтого кольору. Дракон - тварина маскарадна, і хоча він віддає перевагу зеленому і червоному кольору, сподобається йому перш за все найяскравіший і фантастичне вбрання. До речі, дракони обожнюють коштовності, адже у всіх древніх казках та старовинних переказах саме вони є стражами та зберігачами найцінніших скарбів та скарбів. Якщо є якісь коштовності, надягніть їх усі. Блиск золота та дорогоцінного каміння зачарує стародавню тварину і протягом усього року Дракон підтримає Вас своєю силою та мудрістю.
Астрологи та віщуни дещо розходяться у рекомендаціях щодо кольору вбрання, в якому треба зустрічати Новий рік: деякі кажуть, що у святковому вбранні обов'язково має бути зелений колір, інші кажуть, що це щось середнє між чорним та жовтим (золотим). Але головне і загальне для всіх рекомендацій, треба обов'язково блищати - хто чим може, це можуть бути блискучі коштовності, іскрометний гумор, сліпуча краса або приголомшливе життєлюбство. Причому обов'язково треба постаратися в новорічну ніч «схопити свій успіх за хвіст» і не випускати його весь рік.
Втім, інші вважають, що яскраві, блискучі намисто, кольє та брошки краще залишити для прикраси ялинки, а більше приділити увагу створенню фантазійного макіяжу та вишуканого манікюру.

 
год Дракона 2012
2012 - Год Дракона
 
 

Гороскоп для народжених у рік Дракона
Це роки народження: 1928, 1940, 1952, 1964, 1976, 1988, 2000, 2012, 2024

З погляду оцінки особистості, народженої на рік дракона - це ентузіаст, який іноді може допускати серйозні прорахунки - оскільки може чимось захоплюються. Досить гордий і здатний на все. З одного боку це людина інтелігентна, вольова і досить витривала. Його багато хто слухає, має здатність впливати на людей. Здебільшого завжди налаштований на перемогу, його б йому це не вартувало.

У чоловіків на рік дракона 2024 року посиляться такі якості - егоцентризм, химерність, догматизм. Особливо гостро виявлятиметься потреба у увазі, нерозсудливість, захочеться знайти натовп шанувальників. Виявиться аристократизм та гордість. Від себе та від оточуючих має досить високі вимоги. Не любить різні обмеження та намагається їх весь час подолати.

Жінка дракон аналогічно набуває певних королівських рис. Часто вони є борцями прав для жінок, тому дискримінація будь-якого виду може дуже злитися. Схожість із чоловіками в тому, що може досягти певного успіху в будь-якій галузі, однозначно не можна її недооцінювати. Тому жінки, народжені в рік дракона 2012, досить часто роблять собі кар'єру в діловій сфері або ж організовують власну справу. Віддає перевагу діловому стилю або просто досить функціональному одягу, також може подолати будь-які обмеження.

З погляду переваг цього знака це досить хороший рівень здоров'я та життєвої сили. Часто таке люди просто не можуть дозволити собі дріб'язковість, лицемірство та наклеп. Незважаючи на це, можуть бути довірливими, чим іноді багато хто користується. Досить чутливі. Через вроджене прагнення до досконалості іноді бувають дуже вимогливими не тільки до себе, але і до оточуючих. З недоліків можна виділити певну дратівливість і впертість, часту нестриманість і нетерпимість. Чоловік жінка дракон спочатку кажуть – потім думають. Проте в будь-якій складній ситуації можуть дати слушну пораду.

Східний гороскоп зазначає в характері знака Дракон одна з не надто приємних для нього самих властивостей - він завжди хоче чогось більшого, ніж те, що має. Це прагнення до кращого, вищого та ідеального приносить тому, хто народився в рік дракона, багато клопоту, і замість того, щоб насолоджуватися життям, яке зазвичай успішне за багатьма показниками, він часто буває сумний, задумливий і незадоволений.

Перша фаза життя знаку Дракон, згідно з його гороскопом, зазвичай благополучна і безхмарна. Він улюблений і оточений увагою та турботою. Однак, за китайським гороскопом діти, які народилися в рік Дракона, - одні з найзбройніших і волелюбних, при цьому вони вимагають дуже багато від батьків, а молоді люди - від друзів та коханих. Гороскоп Дракона представляє їх натурами, що захоплюються, що наповнює їх життя всілякими подіями.

Друга фаза життя по гороскопу у Дракона більш стабільна та передбачувана. Знак Дракона досягає своїх цілей, стає авторитетом для оточуючих і навіть еталоном для наслідування. Незважаючи на це, народжені в рік Дракона, як і раніше, не задоволені своїм життям, їм здається, що вони весь час щось втрачають. Пошуки ідеалу знак Дракона продовжує і далі, але відповідно до віку, цей процес стає більш спокійним і статечним.

Щодо останньої фази життя, гороскоп Дракона передбачає для нього щастя та благополуччя. І це пов'язано не з тим, що він отримає Місяць з неба, з тим, що з роками до Дракона прийде і мудрість. Він зможе усвідомити, що щастя - це внутрішній стан, а не гонитва за недосяжним ідеалом.

 
2012 - Год Дракона
в начало
Год Дракона - 2012
 
 
Сумісність знаків зодіаку. Вона/він сумісні з тобою?

 

 

 
Гороскоп на рік Дракона 2024
2024 рік належить Зеленому Дракону. Як добрий господар, він приготував для всіх своїх 12 гостей – знаків Зодіаку –
спеціальну програму проведення 2024 року відповідно до стихійних схильностей
 

Овен (21 березня – 20 квітня)
Несприятливий рік на вирішення питань, що з спадщиною, для занять політикою. Можливі неприємності, спричинені проблемами з податками. Гарний час для влаштування на нову роботу, хоча для цього знадобиться зайнятися перекваліфікацією, навчанням. Створення нової справи можливе лише за свої кошти. Хоча багато хто і дасть обіцянку надати Вам допомогу, але в результаті Ви залишитеся наодинці з собою. Зверніть увагу на стан здоров'я.

Телець (21 квітня – 20 травня)
Можливі розбіжності у переконаннях викличуть нерозв'язні проблеми, внаслідок чого не виключено повний розрив навіть із найближчими людьми. Намагайтеся не втягуватися в жодні судові позови, розгляди. Перспективні плани можуть кардинально змінитись. Не плануйте багато подорожей. Вони можуть обтяжувати Вас.

Близнюки (21 травня – 21 червня)
Про всякі обставини потрібно мати свою думку, незалежно від загальноприйнятих установок. Для вирішення нагальних проблем не звертайтеся до людей із сумнівною репутацією. Можливий розрив колишніх взаємин, зміна професії чи бізнесу. Однак не поспішайте зайнятися новою справою. Потрібна велика підготовка та обдумані дії.

Рак (22 червня – 22 липня)
Уникайте місць підвищеного ризику. Ваша філософія, погляди на життя можуть значною мірою змінюватись. Не рекомендується вступати в контакти з людьми, погляди яких вам незрозумілі. Прагнення відмовитися від шкідливих звичок, здоровий спосіб життя зміцнять Ваше здоров'я. Не рекомендується брати участь у політичних іграх.

Лев (23 липня -23 серпня)
Удача чекає на тих, чия діяльність перебуває у віданні держави: юристів, вчителів, військових, службовців державних установ. Нетерпимість до думки інших може викликати їхній бурхливий протест. Постарайтеся налагодити зв'язки з багатими та впливовими людьми. Не рекомендується ділове партнерство з представниками таких знаків, як Телець, Козеріг, Діва.

Діва (24 серпня – 22 вересня)
На Вашому самопочутті яскраво позначиться стан справ на роботі, ситуація в побуті. Збільшується недовірливість, роздратування через дрібниці. Гарний час зробити наукову кар'єру. Ділові подорожі можуть закінчитися романтичними захопленнями. Жінкам-Дівам можна побажати частіше бувати у спортзалах, салонах краси.

Терези (23 вересня - 23 жовтня)
Ваги наділені особливим чуттям у гармонії кольору та форми. Особливо пощастить дизайнерам, модельєрам, художникам-оформлювачам. Купуючи нерухомість, машини, не забувайте про страхування. Відсутність ясних перспектив і цілей може викликати сумніви щодо правильності прийнятих рішень. Хвороби, що виникли цього року, вимагатимуть ретельного лікування.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)
Прагніть спілкуватися з людьми, які мають багатий життєвий досвід, які спокійно і без поспіху вирішують найскладніші проблеми. Романтичні відносини стрімко розвиваються, проте випадкові зв'язки можуть призвести до значних проблем. У далеких та зарубіжних поїздках можуть виникнути затримки, обмеження. Готуйтеся до них заздалегідь і ретельніше.

Стрілець (23 листопада - 21 грудня)
Стрільці замисляться про побутові умови життя. Якщо будуть потрібні їх зміни, то доля надає Вам всі можливості. Менше часу приділяйте мріям та фантазіям. Для тих, хто займається науковою діяльністю, настає найбільш плідний та вдалий період. Гарний час для організації та започаткування власного бізнесу.

Козеріг (22 грудня – 20 січня)
Обставини дозволять Козерогам зайнятися тим, чим раніше було неможливо. Зірки сприяють тим, чия робота пов'язані з іншими державами, зарубіжними фірмами. При роботі з електронікою або при її придбанні приділіть особливу увагу якості електрозахисту.
Уникайте непідготовлених, несподіваних подорожей.

Водолій (21 січня - 19 лютого)
Розташування зірок сприяє зміцненню сімейних відносин, професіям, пов'язаним з вихованням, навчанням та лікуванням дітей, людей похилого віку. Водолії, що мають будівельні професії, особливо цінуватимуться. Вдало вирішення питань, пов'язаних зі спадщиною, будівництвом, придбанням нерухомості. Не рекомендуються переїзди на місце проживання, в іншу місцевість.


Риби (20 лютого – 20 березня)

У житті представників цього знаку очікується багато нового. Звичний порядок речей вже Вас не влаштовуватиме. Будьте уважні та обережні при складанні та оформленні документів, що стосуються нерухомості, сімейних цінностей. Сприятливий рік навчання нової професії, підвищення кваліфікації. Не зациклюйтесь на знаннях, отриманих лише з одного джерела.

 
Наряжаем новогоднюю ёлку
Вбираємо ялинку до
Нового року

 

Що приносить у будинок відчуття новорічного свята? Звичайно ж, вбрана ялинка! Свято Нового Року та Різдва невіддільне від аромату та зелені справжньої Різдвяної ялинки. Тому вам доведеться включити свою уяву та прикрасити новорічну красуню так, щоб усі були у захваті.

Без ялинки обійтися не можна. Це зрозуміло і для дорослих, і для дітей. Адже саме до неї так часто новорічної ночі ми звертаємо свої погляди. Але при цьому вона повинна гармоніювати із загальним оформленням інтер'єру приміщення, доповнюючи його яскравою ноткою свята і підкреслюючи значущість події, що відбувається.

Безперечно, можна, і в квартирі, обробленій під стиль хай-тек, поставити класичну живу ялинку, прикрасивши її іграшками бабусі. Це не стане проявом поганого смаку. Але давайте уявимо собі в цьому ж інтер'єрі блискучу штучну ялинку, прикрашену відповідно до кольорової гами всього приміщення. Так вона найкраще зможе підкреслити ваші стилістичні уподобання. При цьому створена у дизайні атмосфера буде органічно доповнена свіжістю новорічного свята.

Навпаки, щоб прикрасити квартиру на Новий рік, оформлення якої виконано в класичному стилі або під старовину, жива або максимально схожа на неї штучна ялинка буде найкращим варіантом. При цьому, природно, з'являється багато можливостей для використання різних ялинкових іграшок, гірлянд з різнокольоровими вогниками і різних відтінків мішури. Таку ялинку можна прикрасити і саморобними іграшками. Головне, щоб при погляді на неї в душі одразу з'являлося чітке відчуття – ось він, Новий рік.

 
Украшаем новогодний стол
Новорічний стіл 2024
до року Дракона

 

Настав час подумати про святкову вечерю на Новий рік...
З Новим роком усі очікують нових удач, і нових, найкращих змін у житті. Тому, заздалегідь продумайте і декор кімнати, і святкового столу, який би сподобався не тільки вам і гостям, а й прекрасному звірові - символу року. Підійдіть до процесу оформлення новорічного столу та вибору страв правильно та уважно, тоді Новий рік принесе вашій родині здоров'я та удачу.

Дракон за своєю суттю всеїдний, тож для кухарської фантазії тут безмежна широта розмаху. Ця істота їсть все, що рухається і дихає, але варто продукту втратити свою первинну свіжість, як відразу викликає різкий гнів Дракона. Зустрічаючи 2012 рік, лише добірна і, головне, свіжа їжа допустима на столі. Дух Дракона зверне велику увагу і на різноманітність їжі. Вражаючим буде приготування їжі прямо на увазі у гостей, на спеціальній пересувній жаровні, як це роблять у східних ресторанах. Подавайте гостям все «з запалу, із жару», і якщо знайдуться любителі американського біфштексу з кров'ю, то чому б не влаштувати для них свято?

Бажано, щоб удома були достатні запаси їжі, але не варто заздалегідь заготовляти напівфабрикати. Чим менше теплової обробки піддається їжа, тим приємніше для Духа Дракона. На вершині блаженства виявляться сироїди, тому що їх правда в цей момент переможе (хоча тільки на деякий час).

Як обов'язкова страва приготуйте що-небудь з гарбуза. Навіть якщо це буде прикраса столу, або естетично оформлені скибочки гарбуза, залиті лимонним соком та медом – вони принесуть дух Дракона у ваше застілля. Живе м'ясо риби делікатесне блюдо на столі. Щоб приготувати цю екзотику використовують рибу цінних сортів: стерлядь, бестер, деякі сорти форелі. Живу рибу вичищають і кладуть на глибоке блюдо, наповнене горілкою. Через півгодини м'ясо риби готове до вживання.
Небажані «іржаві» оселедці, торішні тушонки та варенята. Консерви взагалі це не їжа для Дракона. Все, що було приготоване вчора і не з'їдено, належить собакам.
За столом будьте готові до різних несподіванок, "переборів" та інших ознак буйних веселощів. Адже драконами себе відчують усі. При цьому на вас, як господаря будинку, лягає додатковий обов'язок роздати всім по заслугах.

 
Фэн-Шуй

Фен-Шуй новорічної ялинки

Як правильне розташування новорічної ялинки, догляд за нею та прикраса допоможуть здійснитися Вашим бажанням та принести радість дітям, якщо врахувати поради Фен-Шуй. Погодьтеся, одна справа поставити ялинку, а інша - поставити так, щоб вона змогла допомогти по-справжньому виконати всі Ваші заповітні новорічні бажання і навіть змінити життя на краще.

Праздничный Фэн-Шуй
 

Коли рубати новорічну ялинку

Старовинне правило свідчить: "Руби ялинку в один із трьох днів перед 11-м повним місяцем на рік". Така ялина не буде упускати голки дуже довго. Раніше лісники ставили на ялинки "місячну печатку". Звичайно, не завжди вдається роздобути ялинку, зрубану в один із цих трьох днів. Тому майте на увазі: ялинка, простоїть довше, якщо її зрубати при молодому Місяці перед місяцем.
Букети із сухих квітів, зібраних за молодого Місяця, коштують набагато довше, знак Зодіаку при цьому відіграє незначну роль. Гілки, квіти, трава, зібрані при ущербному Місяці, швидко ламаються
.

Подарки к Новому году...
Що дарувати на Новий рік 2024?
«Хто вміє дарувати, той уміє жити» – кажуть французи. Перед тим, як зробити комусь подарунок, спитайте себе:
«Я дарую людині те, що МЕНІ подобається, або те, що ЙОМУ ХОТІЛОСЬ би отримати?»
Не варто покладатися лише на свій смак – враховуйте смак та бажання того, кому ви даруєте (особливо це актуально для дитячих подарунків)
Выбери подарок...
Поради тим, хто бажає у своєму подарунку відобразити 2024 рік - рік Дракона:
 

Новорічний подарунок на рік Дракона має символізувати міцність кохання та дружби, обіцяти, що наступного року ваші почуття не зміняться. Найскладніше вибрати подарунок на Новий 2024 рік жінці. Часто жінки самі достеменно не знають, що хочуть. А на свята їхнім партнерам доводиться вирішувати таке складне завдання, як вибір подарунка. Хороший подарунок повинен мати свій сенс, натякати на те, що пов'язує вас, і в той же час відповідати новорічній тематиці. Ні для кого не секрет, що жінки люблять прикраси. Гарний срібний браслет порадує будь-яку даму, а якщо вигравірувати на ньому теплі побажання або освідчення, вона точно оцінить ваші старання. Добре, якщо прикраса буде новорічною, наприклад, підвіска у вигляді сніжинки. Ще один варіант – придбати витончений, оригінальний сувенір. Він завжди стоятиме на увазі і нагадуватиме вашій половинці про незабутній новорічний вечір, який ви провели разом. Вибрати подарунок коханій на Новий рік 2024 року не просто, але немає нічого неможливого. Перейміться новорічним настроєм, уявіть ваші почуття, коли ви і ваша половинка сидітимете при свічках і, затамувавши подих, чекати бою годинника. Згадайте ті предмети, з якими пов'язані ваші стосунки, і серце підкаже, що подарувати.
За всієї своєї мужності, суворості, незворушності, чоловіки все ж дуже люблять отримувати подарунки. У кожному з них живе маленький хлопчик, який вірить у диво, сподівається здійснити найнездійсненніші мрії. Зробити подарунок чоловікові на Новий 2024 рік, який реалізовує деякі з його бажань - чи не найкращий спосіб показати своє кохання та прихильність?

Практичним людям підійдуть практичні подарунки: побутова техніка, одяг, предмети, що створюють затишок та комфорт. Людям романтичного складу бажано вибрати щось миле, оригінальне: прикраси, незвичайні сувенірні дрібнички, великі м'які іграшки, гарну чайну пару.
Людині із «золотими руками» ніколи не завадить якісний інструмент, бізнесменові – нова записна книжка у шкіряній палітурці або дорога перова ручка, меломану – диск із піснями улюбленого виконавця. Якщо у когось із членів сім'ї є хобі, це просто чудово, тому що можна легко знайти потрібний подарунок.
Забезпеченим людям вибрати подарунок завжди дуже складно, бо все, що потрібне, у них напевно вже є. Таким друзям не прийнято дарувати корисні речі, бажано зробити ставку на емоційне значення презенту. Як подарунок потрібно піднести щось сувенірне, декоративне, оригінальне, але обов'язково цінне. Це зовсім не означає, що за подарунок доведеться викласти половину зарплати, проте й економити не варто – нехай презент буде невеликим, але дуже якісним.
Якщо ваш друг має відмінне почуття гумору, можна вибрати подарунок зі значенням. Такі люди, як правило, рідко звертають увагу на матеріальну цінність презенту, проте завжди – на його смислове навантаження. Порадуйте гумориста пляшкою шампанського з його власним портретом на етикетці, скринькою в хохломському стилі з епізодом із «Зоряних воєн» на кришці, рулоном туалетного паперу з крилатими латинськими виразами, кактусом незвичайної форми. Єдине, чого слід уникати – відвертої вульгарності, хоча деякі оцінять і її.
Букет із солодощів - чудове новорічне рішення. Основою може бути кілька ялинових або звичайних гілочок. Вони густо прикрашаються цукерками та маленькими сувенірчиками (брелок, помада, брошка та ін.). Вишукано виглядають букети, виконані в одній кольоровій гамі: сріблясто-синій, рожевий, червоний.
Небо в алмазах: Купіть набір зірочок, що фосфоресціюють у темряві, і непомітно для близької людини обклейте ними стелю над його ліжком. Можна викласти кілька відомих сузір'їв, додати планети. Тільки уявіть, який це буде сюрприз! До того ж щовечора, засинаючи, він думатиме про вас!
Привітання на бігборді: Тільки уявіть: вона (або він) йде (їде) звичним маршрутом і раптом бачить величезний бігборд, адресований тільки їй! Ідеальний варіант привітання для коханої людини чи боса.
Живі метелики: За індіанською легендою, метелик передає бажання людини небесам, і неодмінно збувається. Жива повітряна істота стане одним із яскравих сюрпризів для того, кому вона адресована! Тільки уявіть: людина відкриває спеціальний конверт, а з нього вилітає тропічне диво, коли за вікнами сніг!
Подарунковий кошик: Купіть кошик і «начиніть» його купою тематичних корисностей. Наприклад, ласуні - кілька коробочок чаю, кави, шоколадки, незвичайне печиво, чашку. Кошик із предметами косметики (не декоративної) – чудова ідея для тещі, мами, начальниці. Складіть туди піну та сіль для ванної, набір олій, шовковий халатик, м'який рушник.
Дзеркальце: У подарункову скриньку, в оксамитовий мішечок покласти гарне дзеркало з дерев'яною ручкою, запакувати разом із запискою: "На Новий Рік мені хотілося зробити тобі найкрасивіший подарунок, який тільки можна знайти на землі. Я шукав, шукав, але нічого красивішого, чим ти сама, я так і не знайшов.
Романтична «фішка»: Купуйте картину із зображенням того місця у місті, де ви вперше поцілувалися чи познайомилися (або просто сфотографуйте цю місцевість, навіть якщо це квартира вашого знайомого).
Ідея для бідолашного студента: У вас зовсім немає грошей на подарунок? Візьміть звичайну коробку, обклейте її яскравим папером, перев'яжіть стрічкою та підпишіть: «Коробочка з поцілунками. Щоразу, відкриваючи її, ти отримуватимеш мої поцілунки та обійми».

Ось настає Новий рік.
Бажаємо, щоб він став щасливим,
Дракон нехай радість принесе
І відкриє перспективи!
Бажаємо вам великих успіхів,
Благополуччя у всьому!
Нехай у житті буде більше сміху,
І гроші нехай увірвуться до будинку!
 

Порадувати малечу дуже просто, якщо врахувати деякі нюанси. Перше: дітлахи люблять, щоб було всього багато, тому краще купити не один великий подарунок, а кілька маленьких. Друге: подарунки завжди мають бути сюрпризами, тому прямо запитувати у дитини, що вона хоче, чи не потрібно – нехай малюк напише листа Діду Морозу. Третє: якщо подарунків кілька, не варто дарувати все одразу, краще розтягнути це на весь день, тоді дитяча радість буде довгою та бурхливою. Четверте: постарайтеся не купувати надто дорогих подарунків – малюк швидше за все швидко розбере їх на частини. Краще вибрати щось, що не шкода піддати «екзекуції» в ім'я того, щоб дитина осягала суть речей.
Собі, коханій: У передноворічній метушні та пошуках сюрпризів для рідних та друзів ви чомусь несправедливо забули про себе. І дарма. Вирушайте у казку! Рожеві пляжі Мадагаскару, освітлені відблисками західного сонця... Не впадайте у відчай, що ви поки що не там: крапля парфуму Sunset від Наомі Кемпбелл - і ваше волосся вже пестить легкий бриз, і поряд з коханим ви проводжаєте ще один день, ще один рік - щоб зустріти новий...

 
З НОВИМ РОКОМ 2024 !
 

Як обчислюється початок року за східним календарем?

Початком нового року за східним календарем є перший молодик у знаку Водолія (перший молодик після 21 січня).
Тут можливі неточності через обчислення щодо періоду, в будь-якому випадку слід враховувати перший молодик у Водолії. Відповідно, початок нового року за східним календарем у різні роки варіюється від 20 січня до 20 лютого. Кожен рік представлений у вигляді тотемної тварини, стихії та кольору.
Китайський (східний) гороскоп нерозривно пов'язані з китайським календарем. При складанні китайського гороскопа насамперед враховується ритм руху по небосхилу Місяця, Сатурна та Юпітера. Китайський Новий Рік не збігається з традиційним і настає трохи пізніше, тому люди, народжені в січні, лютому чи березні, можуть належати до знаку попереднього року. Говорячи про східний гороскоп, в основному, мають на увазі китайський гороскоп, хоча мається на увазі, як китайський, так і японський «тваринний календар». По суті, це той самий календар, лише поширений у різній місцевості.

 
 
Год Дракона - 2012
в начало
Год Дракона - 2012
 
 

Передноворічні грудневі поради дієтолога

• Готуватися до новорічних свят, які тривають два тижні, потрібно ще у грудні. Насамперед необхідно розпочати інтенсивні заняття фітнесом або продовжити постійні тренування, збільшивши їх кількість до двох-трьох разів на тиждень.
• Не слід ні в якому разі сідати «на тиждень» на дієту, особливо моно - низькокалорійну, білкову, кремлівську. Не отримуючи повноцінного харчування, організм прийде в стан стресу і, коли нарешті «побачить» рясний стіл, стане не тільки компенсувати поневіряння, а й активно запасатися жиром на користь. В результаті ви наберете у вазі набагато більше, ніж це зробили б без дієти. Як бути? Влаштовуйте собі по одному розвантажувальному дню на тиждень. А ще краще – перейдіть на три-чотири разове харчування, але невеликими порціями.

 
 

Поради дієтолога на 31 грудня (перед святом)
Щоб, сівши за святковий стіл, не накинутися на страви з голодним блиском в очах, треба протягом дня поїсти тричі.

• Ранок 31 грудня — найкращий час для повноцінного сніданку. Якщо ви не звикли їсти вранці, випийте склянку холодної води, вичавивши туди трохи соку лимона, - це «запустить» шлунок і збудить апетит. Потім можна з'їсти здобну булочку, круасани, кукурудзяні або пшеничні пластівці, сухий рисовий сніданок, вівсянку, рисову або гречану кашу, картоплю зі шматочком м'яса або риби і трохи салату, заправленого олією. Цього достатньо, щоби дожити до обіду.
• Якщо Ви нагуляєте апетит раніше обіду, можете перебити його жменею горішків, чорносливом, курагою, бананом. Пити соки, особливо фреші, годі було: вони викликають ще більший апетит.
• Обід повинен бути повноцінним і складатися з овочевого супу, каші, м'яса гриль або запеченого у фользі, риби, овочів. А на десерт — трохи фруктового салату, чай, трав'яний, мінеральна вода.
• Вечерю (приблизно о шостій вечора) пропускати не потрібно, адже до святкового застілля залишилося ще чотири-п'ять годин. Можна з'їсти трохи пасти з морепродуктами чи нежирного м'яса з рисом та овочами.
• Пити у святкові дні слід якомога більше — це допоможе уникнути зневоднення, яке загрожує рясним виливанням, і полегшить травлення. Півтора літри звичайної води або мінералки (краще без газу) — мінімум на 31 грудня. Причому склянку теплої води слід випити за півгодини до застілля: вона зменшить почуття голоду.

 
 

Поради дієтолога до святкового столу

• Перед тим, як сісти за стіл, випийте склянку води, з'їжте яблуко або пару ложок салату зі свіжої капусти. Клітковина і вода на якийсь час дадуть відчуття ситості, крім того, перша зв'яже жири.
• Починати святкову трапезу слід із салатів зі свіжих овочів або фруктів, приправлених олією, низькокалорійними підливами, йогуртом, соком лимона або гранату. Вони легко засвоюються, багаті на вітаміни, мінеральні речовини та ферменти, які допоможуть переварити наступні страви.
• Не забувайте про об'єм порцій. Шлунок - м'яз, а м'язи мають властивість розтягуватися. Так що, доїдаючи миску овочевого салату, не втішайте себе тим, що від овочів не буде шкоди, інакше після свят виявите звірячий апетит. Порятунок – у дрібних порціях!
• Не зловживайте креветками, мідіями, устрицями – вони можуть спричинити алергію.
• Уникайте копченостей, салатів з майонезом, картоплі фрі, м'яса в клярі, скоринки у стравах гриль, тортів, морквяного фрешу: вони підвищують рівень цукру в крові та довго перетравлюються.
• Не лягайте на жирну їжу. Жири (особливо яловичина та свинина) довго перетравлюються і дають відчуття тяжкості у шлунку. Краще їсти рибу чи курку, знявши з них шкіру.
• Їжте багато зелені, овочів, фруктів. З овочів краще буряк і капуста: перша покращує травлення і виводить токсини, друга очищає шлунок та кишечник. А ось бананів вживайте поменше: вони багаті на крохмаль, що ускладнює перетравлення.
• Щоб їжа активніше засвоювалася, робіть паузи, рухайтеся, танцюйте.
• Не пийте на голодний шлунок: чим більше з'їсте, тим повільніше алкоголь всмоктуватиметься у кров. Спиртне слід запивати водою (кола та інші газовані напої небажані - вони дратують слизову оболонку шлунка і містять багато цукру). Так ви зменшите концентрацію алкоголю і пом'якшіть навантаження на печінку, якій і так дістається. Пам'ятайте: що міцніше напої, то більше хочеться їсти — спиртне стимулює залози внутрішньої секреції. Однак на шампанське теж намагайтеся не налягати - від нього п'яніють швидше.
Якщо не можете відмовитися від коктейлів, обмежтеся одним-двома видами.
• Мрій про багате застілля намагайтеся не пити напівсолодкі, солодкі напої та пиво - вони викликають бродіння в шлунку.
• Якщо ви переїли вийде провітритися на вулицю, а повернувшись, випийте ромашкового чаю Якщо дискомфорт не зникне, прийміть "Креон" або "Мезим форте". І більше вам їсти не варто, хіба що фрукти.
• Після закінчення застілля постарайтеся не лягати і не засипати щонайменше дві години.
• Якщо, незважаючи на всі запобіжні заходи, прокинетеся з головним болем і нудотою, випийте склянку води, а через півгодини ще один (що частіше ви це робитимете, тим швидше токсини вийдуть з організму). Якщо не допоможе, прийміть парацетамол, цитрамон, Алка Зельцер. Після цього можна з'їсти запечене яблуко, кашку, легкий супчик або рибу з овочами. Якщо ж голова розколюється, прийміть "Регідрон" або "Ентеросгель".
• Візьміть до уваги: максимальна концентрація етанолу (етиловий спирт, що містять усі алкогольні напої) у крові настає через годину-півтори після прийому алкоголю. Порожній шлунок, гарячий напій (наприклад, грог), цукор та вуглекислота (наприклад, у шампанському) стимулюють всмоктування етанолу. А рясна трапеза, навпаки, уповільнює. Гранична норма етанолу для здорової людини на день - 60 г для чоловіків та 50 г для жінок. У пляшці пива – 16 г етанолу, у пляшці вина – 66 г.

 
 

Поради дієтолога на 1 січня (після свята)
Як поводитися після свята, залежить від кількості випитого та з'їденого напередодні:

• Пити (воду та чай) 1 січня треба набагато більше, а їсти – набагато менше.
• Сніданок-обід: прокинувшись, випийте 2-3 склянки води. Через годину з'їжте трохи овочевої суми, рис з рибою і випийте 2 склянки зеленого або трав'яного чаю.
• Вечеря не повинна бути багатою: нежирне м'ясо (курятина, індичка, телятина), риба, морепродукти, каші, овочі. А якщо особливого апетиту немає, випийте склянку нежирного кефіру і з'їжте 100-150 г сиру із родзинками.

 
 

НОВОРІЧНІ листівки

Открытка С НОВЫМ ГОДОМ!
Открытка С НОВЫМ ГОДОМ!
               
               
               
 
 
 
Список примет и суеверий
Народні прикмети до Нового Року
Новорічні традиції, звичаї, повір'я

Чем больше людей вы поздравите, тем больше удачи ждет вас в наступившем году.
Дарите всем подарки, угощайте, желайте счастливого Нового года!
  Проводы старого года С 29 по 31 декабря необходимо щедро отмечать проводы старого года... Тогда и весь будущий год будет в достатке...

читать
больше
  До Нового Года следует попросить прощения у всех, кого обидел в прошедшем году ненароком.
    К Новому Году следует навести чистоту в доме, разобрать все завалы, углы, натереть стекла и зеркала, чтобы сверкали. Выбросить из дома всю разбитую, колотую или треснувшую посуду...
  Приметы - подготовка к Новому Году Новый Год - праздник семейный, поэтому не забудьте пригласить родителей или сами посетите их, а гостей к себе можно позвать и на следующий день...

читать
больше
  Перед Новым годом нельзя выносить сор из избы, иначе целый год не будет домашнего благополучия
    Для встречи Нового Года надевайте новые и самые лучшие наряды и украшения - чтобы жить богато...
    Новогодний стол должен быть богатым, чтобы круглый год было изобилие и достаток...
  Приметы -
Как встречать Новый Год?
В новогоднюю полночь, когда часы бьют 12 раз, все загадывают самые заветные желания, которые должны обязательно сбыться в наступающем году.

читать
больше
  До 12 ночи женщинам нужно накинуть на плечи накидки или платки, а после двенадцатого удара быстро снять их. Все болезни и плохие события останутся в прошлом году.
    Происшедшее в Новый год будет в вариациях повторяться с человеком весь год.
  Новогодние обычаи и традиции Слушайте звуки за окном: звон церковного колокола - к важным событиям в семье, мяуканье кошки - к новому соседу, лай собаки - к новому другу

читать
больше
  Сидя за новогодним праздничным столом и присматриваясь к своей тени, отбрасываемой пламенем свечи или огненными языками в камине. Если вы видите себя с головой - хорошо, без головы - плохо дело.
    Если девушка в новогоднюю ночь уколет или порежет палец - в новом году выйдет замуж.
  Приметы на 1 января Нового года Как начнешь Новый год, так его и проживешь. Первое января задает тон всему году.

читать
больше
  1 января не выполняйте тяжелой и грязной работы, а то весь год будете в грязи возиться и тяготы испытывать. Нельзя убирать в доме, особенно подметать и мыть полы, выбрасывать мусор - это сулит убытки и потери.
    Если поутру 1 января на деревьях густой иней - год будет хлебородный, иначе - голодный.
 
Список примет и суеверий
Новорічні ворожіння
на долю, на нареченого, на виконання бажань

Попробуйте реализовать все то, о чём вы мечтаете,
чего ждете от нового года при помощи этих гаданий...
  Новогодние гадания на исполнение желаний Напишите на листочках бумаги 12 желаний и положите под подушку на ночь. Сбудутся те три из них, которые вы первыми достанете утром.

читать
больше
  С первым ударом новогодних часов бросьте в чашу с водой колечко и посчитайте круги на воде. Если их количество будет четным, желание сбудется.
  Сделайте много-много бумажных снежинок. Вместе с гостями напишите на них ваши самые заветные желания, а после полуночи выходите на балкон всей компанией и скидывайте снежинки с желаниями вниз, чтобы они закружились в волшебном танце желаний.
    Возьмите два листочка бумаги и отметьте один из них. С первым ударом часов бросьте листочки из окна. Если отмеченный листочек упадет первым, желание сбудется.
  Новогодние гадания на парней, на суженого В новогоднюю ночь положите под подушку игральные карты с изображением королей. Утром достаньте одну из них. Если это окажется король пик, муж будет старым и ревнивым, если король треф – вдовцом, если червовый король – молодым и богатым, если бубновый – желанным.

читать
больше
  В три пакетика положите по зерну фасоли. Одно должно быть полностью очищенное, другое – наполовину, третье – неочищенное. Пакетики положите на ночь под подушку и наутро, не глядя, достаньте один из них. Чем больше очищена фасоль, тем богаче будет жених.
  Соберите много колец разной стоимости, возьмите емкость с крупой, спрячьте в ней кольца и хорошенько перемешайте. Закрыв глаза, возьмите горсть зерна. Если в ней окажется кольцо, в наступающем году вас ждет замужество, и чем дороже будет кольцо, тем богаче ваш будущий жених.
  Гадания в Новый Год на зеркале На стол ставят графин с водой, с трех сторон от него зажженные свечи, а за ним зеркало, и смотрят в зеркало через графин. Что увидят в зеркале, то и сбудется.

читать
больше
  Одно из самых известных и страшных русских святочных гаданий на суженого. Для гадания понадобятся зеркало, свеча и полотенце. Зеркало поставьте напротив себя, рядом - свечу. Только она должна освещать темную комнату. Произнесите заклинание: "Суженый-ряженый, приди ко мне ужинать" и всмотритесь в зеркало. Появление жениха предвестит легкое колыхание свечи и запотевшее зеркало. Как только это произойдет, быстро протрите стекло полотенцем. Жених подходит сзади и смотрит в зеркало. Разглядев его лицо, девушка должна сказать....
    Ставят два зеркала: одно — большое, другое — поменьше, обращенные одно к другому лицевою стороною; меньшее зеркало должно быть ближе к гадающему. Между зеркалами ставят две свечи и смотрят через верх меньшего зеркала. Получается длинный коридор, мало-помалу темнеющий в глубину. В эту глубокую часть устремляют взгляд и через некоторое время начинают видеть там различные предметы, по которым и определяют будущее...
Прикраса страв на новий рік
     
     
     

 
Джерела натхнення: Вікіпедія, BROCARD, Паунггер І., Поппе Т. - З Місяцем день за днем, та ін.
 
теми поняття рід занять відкриття твори винаходи явища
види творчості події біографії портрети пошук в энциклопедії
 
Главное МЕНЮ Энциклопедии
Copyright © 2004 ABC-people.com
Design and conception BeStudio © 2011-2023/24