МІСЯЧНИЙ КАЛЕНДАР-ГОРОСКОП - ПОВНЯ
 

ПОВНОЛУННЯ
(Повня, Повність)

Latin:
Plenilunium

ПОВНЯ - фаза Місяця, при якій із Землі видно всю її освітлену сторону. У момент повні Місяць перебуває в опозиції з Сонцем (різниця екліптичних довгот Сонця і Місяця дорівнює 180 градусам), тому в повний місяць Сонце, Земля, Місяць знаходяться приблизно на одній прямій і Місяць видно практично всю ніч

 
НАСТУПНЕ ПОВНОЛУННЯ 2024
КАЛЕНДАР ПОВНОЛУНЬ 2025
Що можна і що не можна?
ДІЄТА В ПОВНОЛУННЯ
БУДЬТЕ ООБЕРЕЖНІ!
ВАЖЛИВО!
 

Повний місяць - перехід від накопичення сил до їх активної витрати. І в самий місяць нерозтрачена енергія розриває нас на частини, вона стає некерованою. У багатьох людей у місяць починається безсоння - надлишок накопиченої енергії не дає заснути. У момент повні дуже легко втратити над собою контроль. У дні повні загострюються нервові розлади, лунатики (сомнабулізм) бродять уві сні, збільшується кількість дорожньо-транспортних пригод. Люди дратуються, сваряться, скандалять ні з того, ні з сього.
Повня - травмонебезпечний період. У цей час трапляються часті отруєння, загострюється сексуальна чутливість, відходи енергії від чоловіка до жінки (вампіру). У повну дію лікарських засобів виражено максимально - відзначається 100-відсоткове засвоєння лікарських, наркотичних засобів, алкоголю, сильніше проявляється їхня побічна дія. Повний місяць рекомендується менше робити енергетичних втрат, небажані танці та стрибки. Дуже обережно приймайте лікарські засоби.
Бажано відмовитися від проведення хірургічних втручань. Хірургічні операції у повний місяць супроводжуються значними крововтратами. Інфекційні захворювання бактеріальної природи починаються вранці, у місяць. Свята та весілля небажані.

 
ПОВНОЛУННЯ 2024
КАЛЕНДАР ПОВНОЛУНЬ 2024 - (GMT=UT=UTC)
Січень 25, 2024 5:54 PM UTC
Лютий 24, 2024 12:30 PM UTC
Березень 25, 2024 7:00 AM UTC
Квітень 23, 2024 11:49 PM UTC
Травень 23, 2024 1:53 PM UTC
Червень 22, 2024 1:08 AM UTC
Липень 21, 2024 10:17 AM UTC
Серпень 19, 2024 6:26 PM UTC
Вересень 18, 2024 2:34 AM
Жовтень 17, 2024 11:26 PM UTC
Листопад
15, 2024 9:28 PM UTC
Грудень 15, 2024 9:02 AM UTC
 

Повня
Після фази першої чверті Місяць продовжує "рости", і настає момент, коли він повністю освітлений. Ця фаза місячного місяця називається повним місяцем. У період повного місяця Місяць у природі максимально яскравий, насичений енергією. У повний місяць звучить тема енергетичної наповненості, насиченості, найвищої точки розвитку процесу. Ті області, якими управляє Місяць, насичені сонячним світлом, і в них бурхливо вирує життя. Насичена енергією атмосфера в масах, рівень емоцій досягає верхньої межі, підсвідомість активізована, і це робить повний місяць благодатним періодом для поетів, художників і взагалі людей творчих: у їхніх душах у цей час народжуються найяскравіші та найемоційніші образи. Але в той же час для тих, хто схильний до перезбудження, чия психіка нестабільна, повний місяць може виявитися важким, кризовим періодом. Наш розум у цей час такий активний, що важко заснути, тому повний місяць може створити додаткові труднощі для людей, які страждають на безсоння.

Досягають верхньої межі насиченості всі фізіологічні процеси в організмі, а також тиск рідин, на що слід звернути увагу людям, які страждають на підвищений кров'яний тиск або надмірність функцій будь-яких органів і систем організму. Найрізноманітніші прояви життя досягають у повний місяць свого піку, і мікроорганізми "цвітуть буйним кольором". Недарма в народі існують прикмети, що капусту на повний місяць квасити не слід - буде м'якою (надмірно активні бактерії, з чиєю участю заквашується капуста), а самогон варити - навпаки, саме (процес бродіння з тієї ж причини йде дуже добре). Бруд, що потрапив навіть у маленьку ранку, може в повний місяць легко призвести до запалення. Для повні характерна надмірна відвертість і емоційні вибухи. Люди найбільш товариські та відкриті для взаємодії, всі намагаються виділитися. У вашому розпорядженні є добре освітлена та повністю розкрита інформація. Це час розуміння та здійснення зусиль, він може бути завершенням якоїсь епохи чи взаємовідносин.

У повнолуння Місяць максимально звільняється від впливу Сонця, повністю освітлений і самостійний. Коли вона досягає максимуму величини, відбувається "народження", символічне звільнення від тягаря. Найчастіше саме у цей день народжується ідея, стосунки стають ясними, перша половина місячного місяця приносить плоди. Нерідко відбувається якийсь поворот у справах, вони приймають новий напрямок. Народження завжди пов'язане із кризою. Людина відчуває емоційну напругу. У психічно неврівноважених та хворих людей посилюється занепокоєння. Народна мудрість не рекомендує спати під прямими променями повного Місяця і ходити з непокритою головою вулицею.

За традицією, ніч повного місяця - час перевертнів, божевільних та поетів. Однак саме в повню Будда досяг просвітлення. При правильному використанні енергії повного місяця можна домогтися об'єктивного ставлення до навколишнього світу, знайти мудрість і любов. Повний місяць - час розкриття всіх місячних здібностей. У цей час Місяць пов'язаний не тільки з будинком, народженням, зростанням, дітьми та рослинами, але й найбільшою мірою з поезією, інтуїцією, повнотою почуттів.

 
 

!Будьте обережні в повний місяць!
Не дайте йому обдурити себе: неврівноваженість, буря всередині штовхає вас на необдумані, невмотивовані вчинки - це тимчасове явище. Не нарікайте на життя, не лайте себе, не впадайте у відчай, місячний диск почне зменшуватися - і все пройде. А поки допоможіть собі впоратися з неприборканими енергіями: намагайтеся в ці дні говорити спокійно, не підвищувати голос, не дратуватися через дрібниці, не лайтеся, не метуштеся, відкладіть усі справи, що потребують нервових витрат, напруги, квапливості, добре посидіти на дієті, зайнятися монотонним. справою.

Повний місяць це час безсоння, припливу сил, надлишку енергії і невгамовності. У цей час можна зробити все, на що не вистачало сили раніше. Але не варто з'ясовувати конфліктні емоційні відносини та братися за вольове виховання дітей. Почастішають аварії на дорогах внаслідок підвищеної емоційності водіїв, можливі повені, аварії та поломки водопроводу та каналізації. Під впливом алкоголю відбуваються непередбачувані вчинки з тяжкими наслідками. Максимально виявляються болючі відчуття, яскраво виражені симптоми захворювань, а хірургічні операції небезпечні кровотечею.

 

Багато людей одружуються під час повного місяця, але це також час розлучень і розлук. Повний місяць – це чудовий час для реклами та контактів з публікою. Це час, щоб оприлюднити питання, в яких необхідно бути відвертими, але будь-яка незаконна діяльність привертатиме до себе увагу.
Під час повні доступні будь-які сприятливі можливості - беріть на себе нові зобов'язання, поєднуйтесь з партнерами. Влаштуйте вечірку чи обід. Запишіться на прийом до лікаря, тому що в цей час найлегше визначити труднодіагностовані захворювання. Займіться пошуком зниклих друзів чи рідних.

 

ПОВНОЛУННЯ - З книги "З Місяцем день за днем"
Під час руху навколо Землі (один оборот здійснюється приблизно з 28 днів) Місяць постійно повернуто до нас однією стороною, тобто вона не обертається навколо своєї осі. Якщо Місяць за Землею, то Сонце, Земля та Місяць знаходяться на одній лінії, і половина Місяця, повернута до нас, повністю освітлена Сонцем. Протягом короткого часу на Землі повний місяць. У календарях повний місяць зображують у вигляді білого кола.
Якщо Земля знаходиться дуже точно між Сонцем і Місяцем, то тінь нашої планети закриває половину місячної поверхні. У ясну погоду на нічному боці Землі можна спостерігати досить довге "повне місячне затемнення", якщо знаходитися точно в тіні.
У недовгі години повні і люди, і тварини, і рослини відчувають особливу силу, причому місячні імпульси сприймаються більш чітко при переході від молодого Місяця до ущербного, ніж у молодик при переході від ущербного Місяця до молодого.
У повню відчувається майже такий самий вплив, як і при молодому Місяці, але тільки сильніший. Лунатики починають ходити уві сні, рани кровоточать більше звичайного, зібрані трави виявляються дуже корисними, підрізані дерева можуть померти, у поліції відзначають збільшення кількості нападів та нещасних випадків, у акушерок з'являється багато роботи.

Дуже корисний одноденний піст у повний місяць, тому що в цей день організм все сприймає дуже активно - у тому числі численні штучні добавки, яких так багато в нашій їжі. У тканинах цього дня швидше накопичується вода, сполучна тканина розм'якшується. Процес післяопераційного одужання у цей день йде дуже погано: рани починають сильніше кровоточити. У повню часто бувають повені.
И.Паунггера и Т.Поппе "З Місяцем день за днем"

 
  ДУЖЕ ВАЖЛИВО, на який день припадає повний місяць - на 15-й або 16-й місячний день.
Якщо повний місяць припадає на 15-й день Місяця, то наступні два тижні будуть схвильовані і збуджені в емоційному відношенні.
А якщо на 16-й день – навпаки, буде мир, спокій, умиротворення, духовне піднесення, задоволеність, рівновага.
 
У місячному серпі є дві найважливіші точки, які пов'язані з положенням Місяця щодо Сонця. Це молодик і повний місяць.
У молодик світила з'єднані. Повний місяць вони протистоять один одному.
Від молодика до повного місяця Місяць прибуває або росте. Від повного місяця до наступного молодика - зменшується.
Візуально це легко визначити: якщо серп місяця утворює літеру "Р", то Місяць росте. Якщо літеру"С" - спадає.
 

Що можна і що не можна робити в повний місяць?
Що можна
Якщо у вас немає глобальних планів, то обмежтеся повсякденною роботою, не пов'язаною з сильною внутрішньою напругою.
Якщо ви збираєтеся рекламувати себе або новий продукт, то запускати рекламний ролик варто теж у повний місяць - це дасть найкращий результат, знову ж таки через сприйнятливість цільової аудиторії.
У повний місяць найкраще призначати брифінги, конференції, презентації, особливо, якщо ви збираєтеся говорити про щось нове: про інновації, відкриття, представляти нову модель машини, телефону, комп'ютера.

Все, що стосується творчості, у повний місяць проходить "на ура".
У будь-який витвір мистецтва, у будь-який творчий акт вплітається місячне світло, даруючи свою таємничість та мудрість.

Вирушайте в повний місяць на рибалку - під впливом Місяця рибу припливом як би прибиває до берега, і вона охоче клює.
У повню добре збирати лікарські, цілющі трави, сила яких у листі та суцвіттях – соки в цей період піднімаються вгору, досягають найвищої концентрації. Але коріння типу женьшеню і мандрагори в повний місяць краще не чіпати - сили в них мало.
Цієї ночі добре займатися сексом - емоційне і сексуальне збудження досягає свого піку, всі почуття загострені, оргазм виходить яскравий і бурхливий. Та й спровокувати свого обранця на освідчення в коханні простіше саме в повний місяць. До речі, дітки народжуються в повний місяць охоче і швидше, ніж в інші фази, і отримують від Місяця видатні здібності, у тому числі й екстрасенсорні.
У повний місяць добре проходять ворожіння та викликання духів – грань між реальним та ірреальним світом витончується, потойбічна інформація краще проникає у наш світ. Багато обрядів проводяться саме в повний місяць – обряд очищення, обряд залучення любові, обряд залучення грошей.
Якщо ви відчуваєте, що комусь потрібна ваша допомога, у тому числі й матеріальна, допоможіть, і краще – безоплатно. Вам це обов'язково зарахується.
У повний місяць добре проводити діагностику - у цей період виявляються проблеми, приховані в інші місячні фази. Якщо вам з якихось причин не можуть поставити діагноз і лікують від усього поспіль, пройдіть діагностику ще раз, узгоджуючи фази Місяця.
У повний місяць рекомендується проводити одноденне очищувальне голодування або розвантажувальний день на овочевих та фруктових соках..

Що не рекомендується
Не варто з'ясовувати стосунки, звертатися до вищих людей за допомогою, зустрічатися з ворогами та недоброзичливцями – надто великий ризик спровокувати глобальний конфлікт.
Не рекомендується просити про підвищення на посаді або збільшення заробітної плати – якщо для вашого прохання не буде дуже вагомих підстав, вас можуть і знизити, і позбавити заслуженої премії. Залишіть вирішення важливих ділових питань, особливо, спірних, до Місяця, що росте.
Витрачати гроші в повний місяць треба з розумом - ви можете вкласти їх у нерухомість, в машину або у великі меблі, тобто в щось велике і глобальне, в те, що прослужить вам довгі роки, а ось дрібні покупки краще не робити - є небезпека того, що ви придбаєте багато зайвого чи купите неякісний товар. Давати в борг у повний місяць не рекомендується, так само як і стягувати за векселями – це може зіпсувати відносини з боржниками та кредиторами.
Не варто займатися домашніми справами – прибирання матиме хаотичний характер, тому результати можуть виявитися непередбачуваними, а викинуті з гарячого речі вже через пару днів можуть знадобитися.
Стригтися в повний місяць не рекомендується, виняток становить лише кардинальна зміна іміджу, наприклад, коли ви, володіючи довгим волоссям, вирішуєте раптом вкоротити його до виразного їжачка. Фарбування волосся також краще відкласти на інший час.
Косметичні процедури, пов'язані з обличчям, шиєю, волоссям та нігтями взагалі краще не проводити, і не тому, що це шкідливо чи небезпечно (хоча ризик отримати опік, поріз чи алергію зростає через нервове збудження косметолога чи перукаря), а тому, що бажаного ефекту вони не дадуть. Пілінги, масажі, депіляцію залиште для Місяця. Та й від фізичного навантаження у вигляді зарядки або відвідування фітнес-центрів краще утриматися – це загрожує проблемами із серцем.
Не рекомендується робити операції і бередити старі рани – первинні та повторні кровотечі виникають у повний місяць через підвищену циркуляцію крові та підвищений кров'яний тиск. Навіть рани і порізи, отримані в цю фазу Місяця, гояться вкрай неохоче, що ж говорити про серйозніші втручання в організм. Також не варто видаляти родимки, мозолі, кісти тощо. Є ризик перестаратися та видалити не те, що треба.
У повний місяць краще утриматися від прийому алкоголю і сильно діючих ліків, особливо транквілізаторів, так як все перераховане всмоктується в кров практично на 100%, і можна отримати сильне отруєння. Більш того, не рекомендується вживати міцну каву, міцний чай та інші сильні тонізуючі, збуджуючі напої.

 
 

Дієта в Повнолуння

Дієта в Повнолуння 24 години
Ця дієта починається напередодні повного місяця, після вечері, о 19.00 і триває до 19.00 наступного дня. У меню лише рідини.
Ви можете пити просту воду (джерельну, кип'ячену, мінеральну без газу), свіжі соки з овочів і фруктів, що мають сечогінну дію.
Це – гарбуз, морква, бруква, буряк, огірки, хурма, абрикос, кавун, диня, гранат, персик, груша та інжир.
Краще вичавлювати сік зі свіжих фруктів та овочів, що відповідають сезону.
Результат: втратите від 250 г до 1 кг.
Але, головне, - цей день дозволить вам позбутися набряків і почистити організм, покращити самопочуття та знайти легкість.

  Дієта в Повнолуння 6 днів
Меню на 6 днів (3 дні до настання повного місяця та 3 дні після нього).
- Перший день. Овочі свіжі або приготовлені на пару (є треба чотири рази на день); мінеральна вода без газу; зелений чай.
- Другий та третій день. Свіжі ананаси та варені гриби з нерафінованою оливковою олією; мінеральна вода без газу; зелений чай.
- Четвертий день. Голодування.
- П'ятий та шостий дні. Свіжі ананаси та варені гриби з нерафінованою оливковою олією; мінеральна вода без газу; зелений чай.

Можна провести триденну дієту: день свіжих та варених овочів, потім день голодування та ананасово-грибний день.
Ананаси мають сечогінну дію і перешкоджають вбирання жирів у кишечнику.
Гриби треба їсти вареними, зі спеціями або невеликою кількістю нерафінованої оливкової олії (першого холодного віджиму).
У грибах міститься мало калорій, причому калорій білкових, які живлять м'язи.
Результат:
ефективне очищення організму та зниження ваги на 1-3 кілограми, залежно від тривалості дієти.

Рекомендації Президента Міжнародної федерації та французького товариства фіто- та ароматерапії лікаря-терапевта Крістіана Дюраффур

Календар повнолунь 2025
КАЛЕНДАР ПОВНОЛУНЬ 2025 - (GMT=UT=UTC)
13 січня
2025
22:27
12 лютого
2025
13:54
14 березня
2025
06:55
13 квітня
2025
00:23
12 травня
2025
16:58
11 червня
2025
07:46
10 липня
2025
20:38
9 серпня
2025
07:57
7 вересня
2025
18:10
7 жовтня
2025
03:48
5 листопада
2025
13:20
4 грудня
2025
23:15
Блакитний місяць (англ. Blue Moon) — термін, що застосовується в астрономії для визначення другого повного місяця протягом одного календарного місяця. Це досить рідкісна подія, що спостерігається в середньому кожні 2,7154 року, в різних країнах і часи називалося по-своєму. Назва обумовлена не зміною кольору Місяця, а ідіоматичним виразом Once in a Blue Moon, запозиченим з англійської мови. Воно перекладається як «Одного разу при блакитному місяці» і еквівалентно російському виразу «Після дощу в четвер» (тобто вкрай рідко, або ніколи). Сама повня має звичайний, попелясто-сірий колір; поява у Місяця блакитного відтінку є вкрай рідкісним явищем, зумовленим оптичним ефектом.

У первозданній міфології Африки та Південної Америки Місяць може затьмарити Сонце, керує стихіями, припливами та відливами та насилає грози. Жителі древнього Єгипту представляли місячний цикл у вигляді сходів, що мали 14 ступенів, які ведуть до тераси, де знаходиться "ліве око неба". Схід сходами Місяць приносить одужання Атону-Сонцю, наповнює його око світлом.

У буддійській традиції йдеться про 28 патріархів (кількість днів у місячному місяці), які здійснюють пряму передачу вчення від Будди до основоположника китайського дзен – Бодхідхарми.
У численних космогонії, в тому числі і вавілонській, створення людини відбувається в молодик, символічно пов'язане з початком будь-якого циклу активності.
В індійській астрології, де езотерична традиція не переривалася тисячоліттями та астрологія офіційно визнана, саме становище Місяця у гороскопі людини чи події є визначальним. Якщо європеєць каже: "Я - Овен або я - Телець", маючи на увазі свій сонячний знак, то ті ж відповіді індуса будуть пов'язані з його місячним знаком.

 

Східний календар тварин має місячно-юпітеріанську природу. Єврейські пасхи відраховувалися від молодиків. Генеалогія Ісуса у першому розділі "Євангелія від Матвія" символічно пов'язана з місячним циклом.
Людина тисячоліттями спостерігала за впливом нічного світила на здоров'я людини, народження дітей, ведення сільськогосподарських робіт, ділове життя. Ці знання лягли в основу місячної астрології, давнішої, ніж сонячна.
Стародавні обчислювали 28 будинків або "стоянок" Місяця. Їхня величина в зодіаку нерівномірна: вона поступово зростає до повного місяця і потім убуває до молодика. У пророкуванні по домівках Місяця особливої майстерності досягли араби. Вони дали назву кожній стоянці Місяця та охарактеризували її дію.

В астрології Місяць вважається уособленням жіночого, материнського початку. Місяць непостійний і таємничий, як жінка. Сучасна наука дійшла висновку, що Місяць справді впливає життя людей фізичному, енергетичному рівні, впливає підсвідомість, психіку, емоції, нервову систему людини. Статистичні дослідження показали, що фази Місяця пов'язані із змінами загального психофізичного стану. Наприклад, кількість дзвінків по "телефону довіри" в США різко збільшується в дні молодика та повного місяця. У ці ж дні зростає кількість самогубств та освідчення в коханні.

Начало страницы
СПИРИТИЗМ та МЕДІУМИ - головна сторінка
ЛУННЫЙ КАЛЕНДАРЬ
МІСЯЧНИЙ КАЛЕНДАР
 
МІСТИКА, ЕЗОТЕРИКА, ПАРАНОРМАЛЬНІ ЯВИЩА
Головне меню Енциклопедії
 
Главное МЕНЮ Энциклопедии
Copyright © 2004 ABC-people.com
Design and conception BeStudio © 2007-2024