МІСЯЧНИЙ КАЛЕНДАР - день за днем - НОВОЛУННЯ
  МОЛОДИК
лат. Primationes lunae, Interlunium -

- фаза Місяця, з'єднання Місяця з Сонцем (екліптичні довготи Сонця і Місяця збігаються), тобто Сонце, Місяць і Земля знаходяться на одній прямій (причому Місяць розташований між). При цьому Місяць звернений до Землі неосвітленою стороною і не видно.
У Молодик й у 1-й день - організм ослаблений, знижений імунітет, людина дратівлива, легко хворіє; небезпечні перевтома, вживання гострої та дуже гарячої їжі. У жодному разі не вживайте алкоголь. Цими днями необхідно позитивним мыслеобразом створювати себе, але з руйнувати. Гострі вірусні захворювання починаються ввечері в районі молодого місяця. При захворюванні недуга може затриматися надовго, але людина обов'язково видужає. Усі сни — на радість.
Дієта в молодик ДИЕТА
У молодик при підвищеній гравітації Місяця і Сонця маса людини стає меншою, рідина в області голови спрямовується вниз і рівномірно розподіляється по організму, підвищується активність обмінних процесів, наростає кількість психічних розладів. У цей період добре очищати шкіру, а також підживлювати мікроелементами, приймати теплі ванни. Рідина у цей час добре всмоктується через шкіру і надходить у глиб тіла. На молодик сильніше реагують чоловіки. Вони в цей час агресивні, нервові, частіше хворіють на інфаркт. Жінки сильніше реагують на повний місяць.
 

Молодик (новолуння)
Місяць знаходиться між Землею і Сонцем, звернена до Землі своєю темною стороною і тому невидима. У цей час мінімально виражено все те, чим Місяць управляє. Емоції, настрій, здатність до запам'ятовування, атмосфера в колективі, тиск крові - все це проходить у молодик через нижчу точку. Звідси виникає практичне застосування знань про місячному циклі: якщо та чи інша область, керована Місяцем, і без того перебуває в ослабленому стані, у період молодика в ній може статися критичний спад активності через зменшення енергетичної наповненості "місячних" функцій у всій земній природі.
Оскільки у молодик знижується тиск рідин в організмі, воно може стати важким періодом для гіпотоніків, людей, у яких тиск крові і так знижений. Емоційний спад може несприятливо позначитися на людях, схильних до депресії. Навряд чи в цей період можна очікувати високої працездатності та натхнення від трудового колективу, успіхів у навчанні від шкільного класу, швидкого одужання хворого.

 
 

Якщо ви вирішили почати нове життя,
то краще це зробити після молодика, а не з понеділка!

Молодий місяць або з'єднання Сонця і Місяця - початок місячного місяця. Його не слід плутати з початком календарного місяця. На початку циклу Сонце дає Місяцю насіння нового. Це дні символічного "зачаття" циклу. Місяць "вагітніє" і росте, прибуває у світлі. Але в два перші і два останні дні місячного місяця Місяць не видно, він не світить. Ці дні називаються днями Гекати, богині пітьми, фатальності та таємниці. Вважається, що в долі людини, народженої в цей час, будуть дивні, незрозумілі події. Емоційно ці темні дні без Місяця виявляються глибоким зануренням людини в себе, таємними страхами. Підсвідомість прокидається і диктує свою волю. Людям у цей час потрібна психологічна підтримка. Можливе переживання самотності, песимізм. Другий день місячного місяця небезпечний тим, що будь-яке слово приймається на віру і є небезпекою навіювання.
У ці дні дія алкоголю сильніша, ніж зазвичай. Збільшується ризик підхопити погану хворобу. На молодик сильніше реагують чоловіки. У цей час вони напружені, нервові, агресивні, сексуально збудливі. Приблизно те саме можна сказати про жінок у повний місяць. Але, мабуть, повний місяць - більш поетичний час, і тому жінки при повному Місяці більш інтуїтивні, чуттєві та чутливі.

 
 

Молодий місяць має прихований або підсвідомий вплив. Діти і жінки стають особливо примхливими, але водночас легко підпорядковуються строгому керівництву. У водіїв знижується швидкість реакції. Симптоми захворювань виявляються слабшими, але при цьому слабшають і життєві сили. Будь-яка дія, вжита в молодик, може бути дуже ризикованою. Початок нових реальних проектів може спричинити великі непередбачені невдачі. Остерігайтеся приймати обіцянки в цей час і не ухвалюйте важливих рішень. Не робіть остаточного вибору та не приймайте остаточних зобов'язань.
Наймання на роботу нових людей у молодик може пізніше принести проблеми. Уникайте прагнення кидатися в нові взаємини, якщо ви зустрічаєте під час молодика нових людей. З молодиком пов'язаний елемент таємничості, пізніше ви багато дізнаєтеся про цю людину.
Ви можете використовувати молодий місяць, щоб рухатися за течією і не ініціювати що-небудь нове. Це чудовий час для медитації та занять йогою, особистої "інвентаризації" та роботи над своїм іміджем. Вигадуйте нові ідеї, створіть список своїх бажань, записуйте свої сни та думки. Займіться чимось, що надихає. Рухайтеся із потоком.

Див. також : неоменія

 
 
Дієта в молодик

Дієта в молодик 36 годин

Ця дієта повинна починатися о 18 годині напередодні молодого місяця і триває до 6-7 години ранку наступного дня. У меню овочеві супи та овочеві бульйони на вибір (можна й те й інше), 4-5 разів на день. Суп можна готувати з улюблених овочів (морква, картопля, солодкий перець, квасоля, коріння). Овочеві бульйони цінні своїми сечогінними властивостями, але щоб уникнути одноманітності, можна раз на день побалувати себе бульйоном з птиці, м'яса чи риби. Овочеві супи та бульйони забезпечують організм мінеральними речовинами. Для більш ефективного впливу на вагу краще обмежитися бульйонами, зате в супах міститься клітковина, яка притуплює почуття голоду.

Результат: інтенсивне промивання організму та зниження ваги приблизно на 500 г. Якщо ви вживатимете тільки овочеві бульйони, то і на 1 кг.

Дієта в молодик 6 днів

Три дні, що передують молодикові, і два наступні за ним ви харчуєтеся виключно сирими та вареними овочами. Але майте на увазі, що як і у випадку з повним місяцем, ви самі пристосовуєте дієту до своїх потреб. Не потрібно перетворювати дієту на тортури. Єдине обмеження: дієта не повинна тривати довше 6 днів.
Результат: втрата ваги на 1-3 кг, залежно від тривалості.
Рекомендації Президента Міжнародної федерації та французького товариства фіто- та ароматерапії лікаря-терапевта
Крістіана Дюраффур

 
 

ПРО МОЛОДИК

Під час обороту навколо Землі, який Місяць робить приблизно за 28 днів, вона весь час повернена однією стороною, тому що не обертається довкола своєї осі. Коли Місяць, якщо дивитися від нас, знаходиться між Землею та Сонцем, його силует повністю прихований у темряві. У цей час Місяць не видно, тому що він знаходиться поряд із Сонцем. На Землі панує молодик.
Існує дуже важливе спостереження: при новолунні Місяць протягом 2-3 днів знаходиться на тій же ділянці неба і, отже, у тому ж знаку Зодіаку, що і Сонце. Це зрозуміло, якщо взяти до уваги, що в цей час Місяць найближчий до Сонця, а три точки (Луна, Сонце та спостерігач на Землі) знаходяться на одній лінії. Так, у березневий молодик Місяць завжди знаходиться у знаку Риб, а в серпневе — у знаку Лева і т. д. Має сенс запам'ятати це правило, щоб мати можливість вирахувати, в якому знаку в той чи інший момент знаходиться Місяць. Пам'ятайте: 2-3 дні поспіль Місяць знаходиться в тому самому знаку.

У календарях молодик відзначається чорним кружечком. Протягом короткого часу певні імпульси дуже впливають і на людей, і на тварин, і на рослини. Одноденний піст у цей час є чудовим профілактичним засобом, тому що з організму добре виводяться шкідливі речовини. Якщо ви хочете позбавитися шкідливої звички, то найкраще зробити це в молодик.

Наші пращури помітили, якщо у цей день погода буде непогожою, то й осінь буде холодною. Земля починає процес вдиху. Імпульси молодика не настільки сильні, як імпульси повного місяця, вони більш опосередковані, тому що зміна полюсів і переорієнтація сил при переході від ущербного до молодого Місяця відчувається не так яскраво, як протилежна зміна при повні..
З книги І.Паунггера та Т.Поппе "З Місяцем день за днем"

 
 
 
У місячному місяці є дві найважливіші точки, які пов'язані з положенням Місяця щодо Сонця.
Це молодик і повний місяць. У молодик світила з'єднані. Повний місяць вони протистоять один одному.
Від молодика до повні Місяць прибуває або росте. Від повного місяця до наступного молодика - зменшується.
Візуально це легко визначити:
якщо серп місяця утворює букву "Р", то Місяць росте.
Якщо букву "С" - зменшується (Спадає)

Небесні мандри Місяця і його мінливий вигляд завжди привертали увагу стародавньої людини і нерідко змушували вважати її більш могутньою, ніж денне світило. В астрології Місяць вважається уособленням жіночого, материнського початку. Місяць непостійний і таємничий, як жінка. Сучасна наука дійшла висновку, що Місяць справді впливає життя людей фізичному, енергетичному рівні, впливає підсвідомість, психіку, емоції, нервову систему людини. Статистичні дослідження показали, що фази Місяця пов'язані із змінами загального психофізичного стану. Наприклад, кількість дзвінків по "телефону довіри" в США різко збільшується в дні молодика та повного місяця. У ці ж дні зростає кількість самогубств та зізнань у коханні.

 
СПИРИТИЗМ І МЕДІУМИ - головна сторінка  
ЛУННЫЙ КАЛЕНДАРЬ
МІСЯЧНИЙ КАЛЕНДАР
МІСТИКА, ЕЗОТЕРИКА, ПАРАНОРМАЛЬНІ ЯВИЩА
Головне меню Энциклопедії
Главное МЕНЮ Энциклопедии
Copyright © 2004 ABC-people.com
Design and conception BeStudio © 2007-2024